Gamepad Natec Genesis P44 Limited Edition PC / PS3

Gamepad Natec Genesis P44 Limited Edition PC / PS3

Gamepad Natec Genesis P44 Limited Edition PC / PS3

Oferta specjalna -18%

Chcesz kupić ten produkt, bo:

  • NJG-0444
  • Natec
  • 24 miesiąceJEDEN PAD NA DWIE PLATFORMY

Genesis P44 to urządzenie dedykowane dla graczy, którzy chcą się cieszyć gamingiem zarówno na pececie, jak i na PS3, bez konieczności zakupu dwóch osobnych kontrolerów.

VIBRATION FEEDBACK

Gamepad został wyposażony w 2 silniczki wibrujące wysokiej jakości, które gwarantują realistyczne doznania w trakcie rozgrywki. Każde gwałtowne wydarzenie ze świata wirtualnej rozgrywki będzie intensywnie odczuwane w rzeczywistości.

GAŁKI ANALOGOWE Z WKLĘSŁYMI GŁÓWKAMI

Urządzenie posiada 2 wygodne, gumowane gałki analogowe z wklęsłymi główkami , które dodatkowo zostały wyposażone w funkcję przycisku. Dzięki temu palce nie ześlizgną się z kontrolera w czasie nawet najbardziej dynamicznej rozgrywki

ANALOGOWE SPUSTY

Nieodzownym elementem grania na konsoli jest możliwość skorzystania z funkcji analogowego spustu. GENESIS P44 podobnie jak oryginalny gamepad do PS3 posiada tą funkcję, dzięki czemu można regulować intensywność działania danej funkcji. Przyda się to amatorom wyścigów, dla których jest to ważny element do kontroli prędkości pojazdu .

TRYBY TURBO I AUTOFIRE

Potrzebna większa siła ognia? Tryby turbo i auto fire umożliwiają zaoszczędzenie ciągłego trzymania przycisku akcji lub jego bardzo szybkiego naciskania. Wystarczy wybrać odpowiedni tryb i po kłopocie.

DŁUGI PRZEWÓD

Dzięki zastosowaniu odpowiednio długiego kabla możesz usiąść tak daleko od Peceta/konsoli jak tylko będzie to konieczne. 3 metry zasiągu w zupełności wystarczą by wygodnie rozsiąść się na kanapie.

PRZYCISK MENU

Funkcja umożliwiająca szybki dostęp do menu w przypadku używania z konsolą PS3

GAMINGOWY DESIGN

Ergonomiczny, gamingowy design, sprawia, że gamepad komfortowo układa się w dłoniach i świetnie sprawdza się w czasie wielogodzinnych rozgrywek.
 
Platforma PC , Sony PlayStation 3
Liczba przycisków 15
Liczba przycisków akcji 10
Analogowe joysticki Tak
Złącza USB 2.0
Długość przewodu 300 cm
Komunikacja Przewodowa
Wibracje Tak
Wykończenie powierzchni Gumowane
Wyświetlacz LCD Nie
Oprogramowanie Tak
Kolor Czarny
  • NJG-0444
  • Natec
  • 24 miesiące

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Gamepad Natec Genesis P44 Limited Edition PC / PS3" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.