Gamedec#4: Czas silnych istot (ebook) (do pobrania)

Gamedec#4: Czas silnych istot (ebook)

Gamedec#4: Czas silnych istot (ebook) (do pobrania)

Oferta specjalna -10%
5.00 / 1 głosów

Kup na prezent
Sztuka wojny to umiejętność wprowadzania przeciwnika w błąd, pisał Sun Zi. Jeśli jesteś gotowy, udawaj, że twoje wojska są w rozsypce, jeśli jesteś nieprzygotowany, sprawiaj wrażenie zwartego i chętnego do przyjęcia ataku. Wygrywaj tak, by przeciwnik nie poznał twojej strategii. „Czas silnych istot” jest epicką opowieścią science fiction będącą kontynuacją „Granicy rzeczywistości”, „Sprzedawców lokomotyw” i „Zabaweczek” Martina Ann Drimma. Jeśli podoba ci się dynamika Gwiezdnych Wojen, rozmiary Warhammera 40 000 i filozoficzna warstwa japońskich Anime, sięgnij po powieść Drimma, a zobaczysz, że mamy autora, który jest w stanie przebić te produkty wizją i rozmachem.

Terra Damnata – utracona Ziemia pozostaje w rękach Thirów, którzy przejęli ją podczas Wielkiej Przegranej. Gorgon Nemezjus Ezra, Imperator WayEmpire postanawia odbić glob w setnym cyklu panowania nad Imperium Drogi. Posiada potężne atuty – Maodiony, których szeregi zasilają Ranowie – niepokonani wojownicy mający kontrolę nad pozawymiarowymi bytami – duchami opiekuńczymi, demonami i aniołami. Każdy Ran jest posiadaczem zbroi typu Serce – Coremoura, wokół którego może się zmaterializować najpotężniejsza broń Imperium – Skymour – mierząca sto metrów wysokości humanoidalna forteca. Torkil Aymore, były gamedec, jest jednym z nich.

Każdy Ran, czy to Maod, czy Maod-An, wie, że gdzieś w kosmosie czai się druga wroga siła. Jej zrąb stanowią ci Thirowie, którzy uciekli z Ziemi podczas sławetnych działań wojennych u zarania powstania WayEmpire („Zabaweczki”). Jak dotąd nie odkryto lokalizacji ich świata, chociaż Imperium rozsyła po całej Galaktyce miliony sond. Czy porwane z Damnaty statki pasażerskie zawierające kilka milionów obywateli mogły stworzyć podwaliny pod wrogą cywilizację, a jeśli tak, to w jakim stopniu mogła się rozwinąć? Czy jest w stanie zagrozić dwudziestu pięciu planetom potężnego WayEmpire?

Jak potoczą się losy Torkila, Laurusa Wilehada, Mario „Nexusa” Taylora, Pauline Eim, Harry’ego Normana, Anny Sokolowsky i wielu innych postaci biorących udział w tej niezwykle dynamicznej opowieści? Ile warta jest jednostka w pożodze wojennej i co może uczynić cała populacja cywili, gdy da się jej odpowiednią motywację? Jaka jest natura boga, czym może być, a czym nie jest? Sięgnij do „Czasu silnych istot” i odkryj wiele prawd o naturze człowieka, a także o sobie samym. Ale uwaga – nie zaczynaj lektury na stojąco, bo skończysz ją w tej samej pozycji, zziębnięty i osłabiony. Znajdź wygodny kąt, zaparz herbatę, załóż słuchawki z dobrą muzyką i zanurz się w nieprawdopodobnie barwny świat GamedecVerse.

Kupując ten produkt otrzymasz:

 • wersję bez zabezpieczeń DRM

 • wersję, która zadziała na Twoim Kindlu

 • 10 marca 2017 Wino369,

  Doskonała

  Akcja w "CZASIE SILNYCH ISTOT" toczy sięjuż zupełnie w inny czasie niż pozostałe, do czego ciężko było z początku się przyzwyczaić... z każdą stroną n... czytaj >
  Akcja w "CZASIE SILNYCH ISTOT" toczy sięjuż zupełnie w inny czasie niż pozostałe, do czego ciężko było z początku się przyzwyczaić... z każdą stroną nabierała jednak dynamiki i rozmachu! Ani trochę się nie zawiodłem!

5.00

Na podstawie 1 ocen
 • 5
 • 4
 • 3
 • 2
 • 1