Gagatek (MP3)

Gagatek
Bardzo współczesna, bardzo energetyczna powieść dla młodzieży. „Gagatek” w wersji audio to opowieść dla tych, którzy lubią mocna prozę. Wspaniały język, interesująca fabuła i niezwykli, trochę tajemniczy bohaterowie to główne atuty tej historii. Zbigniew Wróbel w dużej mierze oparł tę opowieść na zabawie językiem. To powieść dla tych, którzy lubią doszukiwać się drugiego dna, śledzić relację i czuć się zaskoczeni postępowaniem postaci.

Słuchając nagrania, można skoncentrować się na istocie tej powieści: stosunkach między rudowłosą Pelasią a resztą jej najbliższego otoczenia, głównie tego szkolnego. To jasny obraz problemów, które dotykają obecnie młodych ludzi. Posłuchajcie, jeśli dotyczą również Was lub Waszych dzieci. Nagranie może pomóc zrozumieć sposób patrzenia na świat niejednego młodego człowieka.

Audiobook kierowany jest do młodzieży w wieku szkolnym, ale może również zainteresować dorosłych słuchaczy, bo to historia, która jest nie tylko opisem życia nastolatki, można ją odczytywać również jako metaforę stosunków społecznych w szerszym kontekście.

„Gagatek” w wersji audio został przygotowany i przeczytany przez Macieja Ferlaka.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Gagatek" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.