Gabinet anatomii (Okładka twarda)

Gabinet anatomii

Gabinet anatomii (Okładka twarda)

Oferta specjalna -36%
Kup na prezent
Nauka o anatomii człowieka jeszcze nigdy nie tak fascynująca! W swojej niezwykłej, efektownej publikacji Kate Davies wraz z graficznym duetem Carnovsky przeprowadza swoich czytelników przez wszystkie zakamarki ludzkiego ciała – na trzech różnych poziomach! Zabaw się w lampę rentgenowską i prześwietl każdy skrawek ciała, by zrozumieć, jak funkcjonuje. Od teraz będziesz błyszczeć na lekcjach biologii, a ludzki organizm nie będzie miał przed Tobą żadnych tajemnic!

Kate Davies zaprasza swoich czytelników na niezwykłą przygodę. W swoim fascynującym „Gabinecie anatomii” pokaże Ci, jak działa Twój mózg, w jaki sposób krew wędruje po Twoim ciele, co się dzieje z Twoim ciałem podczas oddychania oraz z ilu kości zbudowany jest ludzki szkielet. Od teraz, żeby się tego wszystkiego dowiedzieć, nie musisz wcale iść na studia medyczne i oglądać zanurzonych w formalinie preparatów. Ta wyjątkowa książka pokaże Ci to wszystko na papierze, a w dodatku niemalże w trójwymiarze. To wszystko dlatego, że zastosowano w niej wyjątkową, innowacyjną technikę graficzną. Polega ona na tym, że poszczególne części składowe organizmu ludzkiego – kości, mięśnie oraz narządy i naczynia krwionośne – zostały przedstawione w trzech różnych kolorach. Dzięki temu przy pomocy dołączonej do publikacji trójkolorowej soczewki możesz teraz obserwować te poszczególne elementy niezależnie od siebie, co byłoby niemożliwe na zwyczajnej, tradycyjnej ilustracji, gdzie struktury te nakładałyby się na siebie i zasłaniałyby się nawzajem. „Gabinet anatomii” daje Ci więc niepowtarzalną okazję przeniknięcia wzrokiem przez ludzkie ciało niemalże na wylot – i w konsekwencji poznania wszystkich jego tajemnic.

Oprócz trójkolorowych, wielkoformatowych ilustracji, które można oglądać przy pomocy kolorowych filtrów, w każdym z dziesięciu rozdziałów książki Kate Davies dociekliwy czytelnik znajdzie również szczegółowo opisane ryciny przedstawiające opisywany element, które wyglądają, jakby zostały żywcem wyjęte z akademickiego podręcznika do anatomii. Można się dzięki nim zdobyć dodatkową, cenną wiedzę na temat budowy i działania poszczególnych narządów, układów czy elementów szkieletu. „Gabinet anatomii” to publikacja, która nie tylko zapewni czytelnikom – zarówno tym młodszym, jak i tym nieco starszym – wspaniałą rozrywkę na wiele godzin, ale także będzie stanowić źródło wartościowych informacji na temat funkcjonowania ciała ludzkiego, dodatkowo przedstawionych w przystępnej, wyjątkowo ciekawej formie. Ta niezwykła książka z pewnością zaskarbi sobie sympatię każdego młodego naukowca, który w przyszłości być może zapragnie dalej pogłębiać swoją wiedzę i kształcić się w tym kierunku.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Gabinet anatomii" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.