FWRD (CD)

FWRD

FWRD (CD)

XXANAXX

Oferta specjalna -13%

XXANAXX

Chcesz kupić ten produkt, bo:

 • uwielbiasz odkrywać nowe brzmienia
 • zelektryzuje cię elektronika połączona z popem
 • to polski duet, który zasłynął singlami "Stay" i "Story"

Kup na prezent
 • W maju mijają dwa lata od premiery „Triangles“, debiutanckiego albumu duetu XXANAXX. W tym czasie zespół, tworzony przez wokalistkę Klaudię Szafrańską i producenta Michała Wasilewskiego, stał się jedną z czołowych grup na polskiej scenie alternatywnego elektronicznego popu.

   

  Dzięki świetnie przyjętemu debiutowi oraz popularności pochodzących z niego przebojowych singli „Stay“ i „Story“ XXANAXX zagrał dziesiątki, nierzadko wyprzedanych, koncertów w najważniejszych klubach w Polsce, wystąpił na większości liczących się letnich festiwali i zdobył liczne wyróżnienia w plebiscytach czytelników lubianych portali muzycznych, w tym nagrodę dla zespołu roku wg Muno.pl.

   

  Kiedy w grudniu ubiegłego roku Klaudia i Michał zagrali ostatni koncert w ramach trasy promującej „Triangles“, od razu ruszyli do pracy nad płytą numer dwa. Efektem jest album zatytułowany „FWRD“.


  To album inny niż „Triangles“ – mówi kompozytor i producent nagrań XXANAXXU, Michał Wasilewski. – Jest na nim mniej synthpopu, więcej popu. Po prostu popu.

 • 1. leaves and petals
  2. nie znajdziesz mnie - feat. TEN TYP MES
  3. sweetly bitter
  4. superbwoy
  5. pod paznokciami
  6. meltdown
  7. lekcja upadania
  8. liquid love
  9. pseudoephedryne
  10. kup mi
  11. blakk blood - feat. BARANOVSKI
  12. give u the world - feat. VNM

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"FWRD" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.