Futurology (LP) (Płyta winylowa)

Futurology (LP)

Futurology (LP) (Płyta winylowa)

Manic Street Prechers

Manic Street Prechers

Chcesz kupić ten produkt, bo:

 • jest to bardzo żywiołowa i szybka płyta
 • Manic Street Prechers wrócili ze swym niepokornym stylem
 • to świetny prezent dla fanów zespołu
 • Zaledwie dziesięć miesięcy od premiery ich świetnie przyjętego 11. albumu ‘Rewind The Film’ grupa Manic Street Prechers wydają swoje kolejne dzieło – ‘Futurology’. Płyta zapowiadana jest jako rozwścieczona, wyrazista i na pełnym gazie – znacznie różniąca się od poprzedniego albumu, ale wciąż w klimacie Manic Street Preachers.

  Piosenki na “Futurology” zainspirowały podróże zespołu po Europie, pionierskie podejście do sztuki modernistów z początku XX wieku i niezależne brzmienie krautrocka. Gitarzysta zespołu Nicky Wire: „Ostatnie trasy spędzaliśmy podróżując po autostradach i słuchając takich artystów jak Kraftwerk, Neu!, Andy Weatherall, Popul Vuh czy Cabaret Voltaire. W naszych głowach tworzyły się ścieżki dźwiękowe do obrazów, które widzieliśmy za oknami naszego busa’’.

  Na płycie znajdziemy wielu gości - wokalista Scritti Politti Green Gartside śpiewa duet z Jamesem Deanem Bradfieldem w ‘Between the Clock and the Bed’, utworze inspirowanym obrazem Edvarda Muncha. Niemiecka gwiazda filmowa Nina Hoss pojawia się w ‘Europa Geht Durch Mich’ - rytmicznym disco punkowym kawałku, który zebrał świetne recenzje podczas ostatniej trasy koncertowej Maniców. Inni goście to Georgia Ruth (zwyciężczyni 2013 Welsh Music Prize), Cian Ciarán (Super Furry Animals), Cate le Bon i H. Hawkline. Za produkcję płyty odpowiadają Manic Street Preachers, Loz Williams i Alex Silva (The Holy Bible). Pierwszym singlem jest pełen europejskich wpływów ‘Walk Me To The Bridge".
 • Strona A
  1. Futurology 
  2. Walk Me To The Bridge 
  3. Let's Go To War 
  4. The Next Jet To Leave Moscow 
  5. Europa Geht Durch Mich 
  6. Divine Youth 
  7. Sex, Power Love and Money 

  Strona B
  1. Dreaming A City (Hughesovka) 
  2. Black Square 
  3. Between The Clock And The Bed 
  4. Misguided Missile 
  5. The View From Stow Hill 
  6. Mayakovsky

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Futurology (LP)" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.