Fotel obrotowy Sportline Biały

Fotel obrotowy Sportline Biały

Fotel obrotowy Sportline Biały

Chcesz kupić ten produkt, bo:

  • wniesiesz swoje doświadczenia z grania na nowy poziom
  • Homekraft
Siedząc przy komputerze można łatwo stracić poczucie czasu – zwłaszcza, gdy na rynku pojawiają się kolejne tytuły gier od największych producentów. Odpowiedni komputer z mocnym procesorem i kartą graficzną, właściwe oprogramowanie czy dodatkowe peryferia to nie wszystkie wymagane elementy na stanowisku gracza, które pozwolą w pełni cieszyć się chwilą relaksu. Z myślą o graczach, Homekraft przygotował linię foteli obrotowych, które nie tylko wyróżniają się nowoczesnym designem, ale dzięki swojej konstrukcji zapewnią odpowiednią pozycję kręgosłupa – nawet przy najdłuższych rozgrywkach. Odpowiednio dobrany fotel gamingowy pozwoli wnieść doświadczenie z grania na nowy, wyższy poziom!

Fotel obrotowy SPORTLINE zaprojektowany został ze szczególnym naciskiem na płynną regulację, pozwalającą na dostosowanie fotela do swoich preferencji. Wysokość siedziska może być regulowana w zakresie 100 mm dzięki zastosowaniu podnośnika gazowego. Dodatkowo SPORTLINE wyposażony został w mechanizm regulacji kąta nachylenia oparcia TILT – jest to możliwość płynnego bujania się na krześle i odchylenia oparcia, co pozwala znakomicie się zrelaksować. Przechylenie do tyłu zapewnia optymalne krążenie krwi i zwalnia napięcie w udach. SPORTLINE wykonano z wysokiej jakości materiałów. Nylonowa podstawa oraz nylonowe kółka gwarantują stabilizację oraz chronią podłoże przed zarysowaniami. Siedzisko i oparcie pokryte zostało miękką w dotyku, trwałą ekoskórą PU, podobnie jak szerokie podłokietniki, dzięki którym zarówno ręce, jak i kręgosłup są odciążone.
Fotel obrotowy SPORTLINE to wyjątkowe rozwiązanie – sportowy charakter, wygodna konstrukcja, oryginalny design. Ta propozycja marki Homekraft wychodzi naprzeciw oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających graczy.

Maksymalne obciążenie: 150 kg
WYPOSAŻENIE: podnośnik gazowy 100 mm, mechanizm regulacji kąta nachylenia oparcia TILT
FUNKCJE: regulacja wysokości siedziska w zakresie 100mm, funkcja przechylania oparcia/bujania
WYKONANIE: siedzisko i oparcie: PU; podstawa nylon 320mm; nylonowe kółka 50mm; podłokietniki nylon; podnośnik gazowy metal 100mm, plastikowa nakładka na podnośnik gazowy
  • Homekraft

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Fotel obrotowy Sportline Biały" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.