FIFA 19 (Switch)

FIFA 19

FIFA 19 (Switch)

Oferta specjalna -16%

Chcesz kupić ten produkt, bo:

 • chcesz poprowadzić swoją ulubioną drużynę do największych triumfów
 • to zupełnie nowy wymiar realizmu i rozrywki
 • napotkasz na wiele nowości i niespodzianek
 • Switch
 • polska
 • 28-09-2018
 • Wydanie premierowe
 • Electronic Arts Polska
 • Electronic Arts
 • EA Sports
 • Konsola Nintendo Switch
Gra EA SPORTSTM FIFA 19 zapewnia mistrzowskie wrażenia tak na boisku, jak i poza nim. W tym roku wprowadzamy prestiżowe rozgrywki UEFA Champions League, realistyczne stadiony, ulepszoną rozgrywkę (w tym większą wyrazistość największych gwiazd i przebudowany system oddawania strzałów), a także nowe niezrównane sposoby zabawy. Gra będzie dostępna w pełnej polskiej wersji językowej z komentarzem Dariusza Szpakowskiego i Jacka Laskowskiego. W grze FIFA 19 rodzą się mistrzowie.


UEFA CHAMPIONS LEAGUE / UEFA EUROPA LEAGUE / UEFA SUPER CUP

Najważniejsze turnieje klubowe – UEFA Champions League, Europa League i Super Cup – będą dostępne w grze FIFA 19 w różnych trybach z oficjalnym pakietem prezentacyjnym i nowym komentarzem Dariusza Szpakowskiego i Jacka Laskowskiego.

Tryby gry: UEFA Champions League, Europa League i Super Cup ożywają w grze EA SPORTS FIFA 19 w różnych trybach. Od regularnie aktualizowanej zawartości w FIFA 19 Ultimate TeamTM przez realistyczną integrację z trybem kariery po zupełnie nowy samodzielny tryb UEFA Champions League Mode. W grze FIFA 19 możesz się cieszyć najlepszymi rozgrywkami klubowymi świata w dowolnym miejscu i czasie.

Tryb Champions League: Zakosztuj emocji towarzyszących rozgrywkom UEFA Champions League od fazy grupowej po wielki finał. Możesz też rozegrać własną wersję turnieju i dodać do niego dowolny dostępny w grze europejski klub.

Rozbudowany komentarz: Dariusz Szpakowski i Jacek Laskowski nagrali wiele nowych kwestii, aby mecze w UEFA Champions League, Europa League i Super Cup miały oprawę godną tych rozgrywek.

Oficjalny pakiet UEFA: Dzięki oficjalnemu pakietowi transmisyjnemu, naszywkom na koszulki, piłkom meczowym i słynnym pucharom UEFA Champions League, Europa League i Super Cup każdy gracz poczuje się jak podczas transmisji prawdziwego meczu.

BARDZIEJ REALISTYCZNE MECZE

Zakosztuj najbardziej realistycznej piłki nożnej na konsolę Nintendo Switch. Zróżnicowany styl gry zespołów i piłkarzy, oficjalne pakiety transmisyjne wielu spośród najlepszych lig świata i dużo lepsza możliwość zdobywania bramek dzięki przebudowie systemu strzelania.

Styl gry zespołów i piłkarzy: Do gry FIFA 19 na konsolę Nintendo Switch wprowadziliśmy bogaty zestaw charakterystycznych stylów gry. Od razu rozpoznasz najsłynniejsze taktyki zespołowe takie jak stosowana przez europejską elitę tiki taka czy wysoki pressing, z którego słyną kluby Premier League. Ponadto realistyczne animacje pozwoliły odwzorować charakterystyczny sposób poruszania się sławnych piłkarzy, dzięki czemu od razu ich rozpoznasz na murawie.

Przebudowa systemu strzelania: Większa różnorodność uderzeń na bramkę daje graczom nowy poziom kontroli nad wykańczaniem akcji. Przebudowany system strzałów pozwala lepiej uderzać z pierwszej piłki, posyłać groźne opadające piłki i wykańczać akcje perfekcyjnymi finezyjnymi strzałami, co daje graczom większy wybór pod bramką rywala. Ponadto mechanika wyczucia czasu przy oddawaniu strzału daje jeszcze większą kontrolę nad uderzaniem piłki. Po pierwszym naciśnięciu przycisku strzału gracz musi nacisnąć go ponownie. Jeśli zrobi to w odpowiedniej chwili, uderzenie będzie celniejsze. Jeśli naciśnie przycisk za wcześnie lub za późno, rośnie ryzyko skiksowania.

Realistyczne pakiety transmisyjne: Oficjalne pakiety transmisyjne z najlepszych rozgrywek świata, takich jak UEFA Champions League, Premier League, Bundesliga czy La Liga, pozwalają graczom poczuć się jak podczas transmisji prawdziwego meczu.

TWOJA FIFA, TAK JAK LUBISZ

Konfiguracje konsoli: Graj w FIFA gdziekolwiek, kiedykolwiek i jakkolwiek zechcesz. Podłącz konsolę do telewizora i graj: samodzielnie lub wspólnie z innymi, albo zabierz urządzenie ze sobą i korzystaj z tych samych trybów poza domem.

Z konsolą w stacji dokującej
Z kontrolerami dołączonymi do konsoli
Z konsolą postawioną na stole czy blacie
Lokalna gra wieloosobowa


Obsługa rozłączonego kontrolera Joy-Con: Przygotowane specjalnie z myślą o konsoli Nintendo Switch sterowanie z rozłączonym kontrolerem Joy-Con pozwala rywalizować ze znajomymi w dowolnym miejscu i czasie. Nie potrzebujesz dodatkowego sprzętu: wystarczy rozłączyć kontrolery Joy-Con i już można grać w trybie wieloosobowym w domu lub poza nim. Obsługa Joy-Conów w grze FIFA 19:
dołączone do konsoli,
złączone,
rozłączone.


Uwaga: Gra FIFA 19 obsługuje również konfigurację Pro Controller.

Tryby gry:
Mecze towarzyskie online: Ciesz się nowymi sposobami zabawy na konsoli Nintendo Switch, w tym meczami towarzyskimi online. Zaproś dowolną osobę z listy znajomych i gromadź statystyki w pięciomeczowych sezonach w podstawowej grze FIFA lub w FIFA Ultimate Team.

FIFA 19 Ultimate Team: Zbuduj zespół swoich marzeń z tysięcy piłkarzy dostępnych w najpopularniejszym trybie w serii FIFA. Teraz dzięki regularnie aktualizowanej zawartości w FIFA 19 Ultimate Team ożywają najbardziej prestiżowe rozgrywki klubowe – UEFA Champions League i Europa League. EA SPORTSTM FIFA 19 – NINTENDO SWITCH

W grze FIFA 19 na konsole Nintendo Switch dostępne są różnorodne tryby gry, takie jak:
Szybki mecz
Tryb kariery
Gry treningowe

 • Switch
 • polska
 • 28-09-2018
 • Wydanie premierowe
 • Electronic Arts Polska
 • Electronic Arts
 • EA Sports
 • Konsola Nintendo Switch

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"FIFA 19" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.