FEELS LIKE HOME (CD)

FEELS LIKE HOME

FEELS LIKE HOME (CD)

JONES NORAH

JONES NORAH

Chcesz kupić ten produkt, bo:

 • jest to bardzo zróżnicowany muzycznie album
 • jest to ciepła i bardzo przyjemnie brzmiąca płyta
 • uwielbiasz niesamowity głos artystki

Kup na prezent
 • W ten oto sposób polscy dziennikarze recenzowali debiutancki album Norah Jones "Come Away With Me” , który ukazał się w marcu 2002 roku. Wszyscy spodziewali się ogromnego sukcesu albumu, jednak wynik przekroczył nasze najśmielsze oczekiwania. Na całym świecie płyta sprzedała się w zawrotnej, jak na tak wyrafinowaną muzykę, liczbie 18 milionów egzemplarzy.

  W Polsce album "Come Away With Me” również odniósł oszałamiający sukces, uzyskując status Złotej Płyty i sprzedając się w ilości ponad 65.000 nośników.

  W chwili obecnej Norah Jones jest jedną z najbardziej popularnych wokalistek na świecie. Po zdobyciu 8 nagród Grammy za swój debiutancki krążek (w tym za najlepszą wokalistkę, album, piosenkę), światowej trasie koncertowej i wydaniu koncertowego DVD "Live In New Orleans”, przyszła kolej na zupełnie nowy album tej utalentowanej wokalistki.

  "Feels Like Home” to najnowszy album Norah, którego premiera odbyła się 9 lutego 2004. Na nowej płycie znalazło się 13 utworów, z których 7, w całości lub częściowo, napisała sama Jones. Do powstania premierowego materiału przyczynili się również członkowie zespołu, z którym Norah koncertuje: Lee Alexander (gitara basowa), Kevin Breit (gitara), Andrew Borger (perkusja), Adam Levy (gitara) i Daru Oda (chórki, instrumenty klawiszowe). Na płycie artystka umieściła ponadto własne interpretacje utworów Townesa Van Zandta, Toma Waitsa i Kathleen Brennan, a także Duke’a Ellingtona (Jones napisała własny tekst do kompozycji Ellingtona pt. “Melancholia”).

  W nagraniach na "Feels Like Home" wzięła udział Dolly Parton oraz Levon Helm i Garth Hudson z The Band, a także kilku muzyków sesyjnych, którzy uczestniczyli w pracy nad "Come Away With Me": Brian Blade, gitarzyści Jesse Harris i Tony Scherr oraz Rob Burger (instrumenty klawiszowe).
 •  
  1.Sunrise
   
  2.What Am I To You
   
  3.Those Sweet Words
   
  4.Carnival Town
   
  5.In The Morning
   
  6.Be Here To Love Me
   
  7.Creepin In
   
  8.Toes
   
  9.Humble Me
   
  10.Alone Ground
   
  11.The Long Way Home
   
  12.The Prettest Thing
   
  13.Don't Miss You At All

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"FEELS LIKE HOME" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.