Farba (Okładka miękka)

Farba

Farba (Okładka miękka)

Oferta specjalna -14%
Kup na prezent
Kontynuacja rozchwytywanej powieści „Inwazja” – „Farba” Wojtka Miłoszewskiego to dalszy ciąg porywającej powieści sensacyjnej, która urzekła polskich czytelników. Czy bohaterowie „Farby” odnajdą się w przerażających okolicznościach i wygrają walkę z okupantem?

Wojtek Miłoszewski powraca – po niezwykle udanym debiucie w postaci „Inwazji” przyszła pora na kontynuację przewrotnej wizji, która niejednego czytelnika przysporzyła o dreszcze i gorzkie rozważania. Obraz, który snuje Wojtek Miłoszewski, zabiera czytelnikom sprzed oczu wszystko, co najbardziej cenią: wolność, wygodę i spokój. W „Inwazji” współczesny świat został wywrócony do góry nogami – wojska rosyjskie wkroczyły na terytorium Polski i rozpoczęły inwazję. Bohaterowie walczyli z bliższym i dalszym wrogiem, na froncie wojennym i osobistym, przeżywali wzloty i upadki. Niestety, inwazji nie udało się powstrzymać. Jak potoczą się losy bohaterów w „Farbie”?

Życie, jakie bohaterowie książki Wojtka Miłoszewskiego znali, bezpowrotnie się skończyło, a dotychczasowa rzeczywistość praktycznie przestała istnieć. Przerażająca wizja się ziściła – Polska po raz kolejny znalazła się pod okupacją rosyjską, oficjalnie wcielono ją do Imperium Rosyjskiego i stała się Polską Republiką Ludową. Bohaterowie „Farby” stali się obywatelami PRL – tworu aż nadto znajomego. Władze rosyjskie z impetem zaczęły wkraczać w kolejne sfery życia polskich obywateli – rozpoczęto powszechną rusyfikację, wprowadzono nowe organy administracji publicznej, a także zaczęto sprawować nadzór za pomocą urzędów bezpieczeństwa. Polacy jednak ani myślą znosić okupanta bez walki!

„Farba” Wojtka Miłoszewskiego rozpoczyna się w miejscu, w którym skończyła się „Inwazja” – Polacy, mimo klęski militarnej, tworzą organizację niepodległościową i kontynuują walkę z rosyjskim okupantem. Jednak władza nie daje za wygraną – Rosjanie kontratakują, starają się coraz bardziej zaciskać pętlę terroru i kontroli, a ich ofiarą padają liczne grupy polskich obywateli. Wojtek Miłoszewski udowodnił „Farbą”, że gatunek powieści sensacyjnej nie ma przed nim żadnych tajemnic – zwinnie miesza wątki polityczne, obyczajowe i wojenne, a wszystko opisane jest tak realistycznie, że sceny momentalnie stają przed oczami i budzą ogromne emocje. Przetrwanie, walki, brawurowe ucieczki, decyzje polityczne podejmowane na najwyższych szczeblach państwowych, rewelacyjne dialogi i szczypta humoru – „Farba” trzyma w napięciu i wciąga swoją fabułą już od swojej pierwszej strony!

„Farba” jest drugą książką Miłoszewskiego – kontynuacją bestsellerowej „Inwazji” i zarazem drugą częścią cyklu pod tytułem „Wojna.pl”. Wojtek Miłoszewski – młodszy brat Zygmunta Miłoszewskiego – dotychczas odnosił sukcesy jako scenarzysta i dramaturg, a od 2017 roku wkroczył wraz z „Inwazją” do świata literatury – swoją debiutancką powieścią od razu zyskał sympatię czytelników, którzy czekają na kolejne odsłony cyklu sensacyjnego „Wojna.pl”.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Farba" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.