Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć (Okładka twarda)

Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć

Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć (Okładka twarda)

Oferta specjalna -20%

Chcesz kupić ten produkt, bo:

  • to oficjalnie zatwierdzony podręcznik w Szkole Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie do nauki opieki nad magicznymi stworzeniami
  • oczarował cię film Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć
  • słynny magizoolog Newton Skamander pierwsze wydanie podręcznika stworzył w 1927 roku
Kup na prezent

Nowe wydanie leksykonu towarzyszącego serii o Harrym Potterze z przedmową J.K. Rowling (występującej jako Newt Skamander), zawierające sześć nieznanych dotąd zwierząt!

 


Mistrzowskie dzieło Newta Skamandera, które bawi i uczy czarodziejów od pokoleń, już w momencie wydania trafiło na listę podręczników Szkoły Magii i Czarodziejstwa Hogwart.

 

„Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć” są niezastąpionym wprowadzeniem do świata magicznych stworzeń.

 


Liczne podróże i odkrycia Skamandera zaowocowały tomem o niezrównanym znaczeniu. Niektóre ze zwierząt, jak hipogryf, bazyliszek, rogogon węgierski, będą znane czytelnikom „Harry’ego Pottera”. Inne zaskoczą nawet najgorliwszych amatorów magizoologii.

 


Odkryj niesamowite zwyczaje magicznych zwierząt na pięciu kontynentach…

 


Wpływy z niniejszego wydania zostaną przekazane organizacjom charytatywnym wspierającym dzieci i młodzież w trudnej sytuacji życiowej, by zmieniać ich życie na lepsze. 20% wpływów trafi do Comic Relief, a 80% zasili konto Lumos.


Comic Relief jest organizacją charytatywną zarejestrowaną w Wielkiej Brytanii pod numerem 326568 (Anglia i Walia) i SC039730 (Szkocja). Fundacja Lumos jest zarejestrowana pod numerem 1112575.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.