Fallout 4 Game of the Year Edition (Xbox One)

Fallout 4 Game of the Year Edition

Fallout 4 Game of the Year Edition (Xbox One)

Oferta specjalna -16%

Chcesz kupić ten produkt, bo:

  • powrócisz do kultowego, postapokaliptycznego świata Fallouta
  • grę tworzy studio odpowiedzialne za takie gry jak TES V: Skyrim czy Fallout 3
  • to następna generacja gier z otwartym światem
Fallout 4 w wydaniu Game of the Year będzie dostępna w Polsce 26 września, na platformach Xbox One, PlayStation 4 oraz PC. Fallout 4: Game of the Year Edition zawiera w pełni zaktualizowaną grę oraz komplet sześciu dodatków: Nuka-World, Vault-Tec Workshop, Contraptions Workshop, Far Harbor, Wasteland Workshop i Automatron. Tytuł będzie dostępny w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej. Za polską lokalizację odpowiada wydawca gry.

Za sprawą Fallout 4: Game of the Year Edition wrócisz na pustkowia - nowe wydanie zawierające wszystkie dotychczasowe aktualizacje rozgrywki (w tym tryb „Przetrwanie”), ulepszenia graficzne, możliwość grania za darmo w mody na PC i konsolach a także komplet oficjalnych dodatków to najlepszy sposób na doświadczenie obsypanej nagrodami postnuklearnej przygody stworzonej przez Bethesda Game Studios.

Gra Fallout 4 to zdobywczyni ponad 200 nagród, włączając w to wyróżnienia z BAFTA Games Awards oraz D.I.C.E., i jednocześnie najbardziej ambitny projekt zrealizowany dotąd przez jej twórców. Jako jedyny ocalały z Krypty 111 wychodzisz na świat zniszczony przez wojnę atomową. Każda chwila to walka o przetrwanie, a z każdym wyborem wiążą się konsekwencje. To ty zdecydujesz, jak się potoczą losy pustkowi. Tylko ty możesz odbudować i zdecydować o losach Wastelandu.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Fallout 4 Game of the Year Edition" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.