EVERYTHING IS 4 (CD)

EVERYTHING IS 4

EVERYTHING IS 4 (CD)

DERULO, JASON

DERULO, JASON

Chcesz kupić ten produkt, bo:

 • na nagraniach gościnnie wystąpili tacy artyści jak: Stevie Wonder czy Jennifer Lopez
 • ,,Want To Want Me" nie może wyjść Ci z głowy
 • jest to pewny wybór dla fanów Jasona Derulo

 • Czwarty studyjny album Jasona Derula. Na płycie gościnnie pojawiają się m.in. Stevie Wonder i Jennifer Lopez. Album promuje przebojowa piosnka „Want To Want Me”.

  Produkcję większej części z kilkunastu piosenek wziął na siebie nominowany do Grammy producent Ian Kirkpatrick (m.in. Hilary Duff). Jason do współpracy przy nadaniu brzmienia piosenkom wybrał także Ricky'ego Reeda. To właśnie on ma duży udział w wielkich sukcesach świetnych singli Derulo, „Talk Dirty” oraz „Wiggle”.

  Poza wspomnianą J.Lo oraz Stevie'em Wonderem Jasona Derulo w nagraniach wspomogli również: wokalistki Meghan Trainor i K. Michelle, mąż aktorki Nicole Kidman i gwiazda country Keith Urban, norweski didżej Matoma oraz młoda wokalistka i kompozytorka Julia Michaels (współpracowniczka m.in. Seleny Gomez i Demi Lovato).

  Album otwiera kapitalna piosenka „Want To Want Me”, którą wyprodukował Kirkpatrick. Kawałek stał się hitem w amerykańskich rozgłośniach radiowych grających muzykę popową. Aż 156 z nich dodało numer do swoich playlist, a taka sztuka nikomu wcześniej się nie udała. Piosenka Jasona Derulo pobiła w tej kwestii dokonania takich tuzów jak Rihanna, Taylor Swift, Madonna, Katy Perry, Justin Timberlake. Kipiące seksem wideo do kawałka „Want To Want Me” Jason ujawnił w sposób wyjątkowy, za pomocą popularnej aplikacji Tinder. Nikt wcześniej nie zdecydował się na tę formę promocji wideoklipu!
 • 1. Want To Want Me
  2. Cheyenne
  3. Get Ugly
  4. Pull Up
  5. Love Like That (Feat. K Michelle)
  6. Painkiller (Feat Meghan Trainor)
  7. Broke (Feat. Stevie Wonder & Keith Urban)
  8. Try Me (Feat. Jennifer Lopez & Matoma)
  9. Love Me Down
  10. Trade Hearts (Feat. Julia Michaels)
  11. X2CU

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"EVERYTHING IS 4" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.