Europa Universalis IV: Guns, Drums and Steel Music Pack Volume 2 (PC / Mac cyfrowe)

Europa Universalis IV: Guns, Drums and Steel Music Pack Volume 2

Europa Universalis IV: Guns, Drums and Steel Music Pack Volume 2 (PC / Mac cyfrowe)

Chcesz kupić ten produkt, bo:

  • uwielbiasz Europa Universalis IV
  • wzbogacisz rozgrywkę o nowe utwory muzyczne
  • Steam

DODATEK (DLC)

Europa Universalis IV: Guns, Drums and Steel Music Pack 2 do działania wymaga podstawowej wersji gry - Europa Universalis IV.


Zobacz wszystkie
produkty  z  serii

Europa Universalis IV: Guns, Drums and Steel Music Pack 2 to kontynuacja gorąco przyjętego zestawu metalowych remiksów klasycznych już utworów z serii Europa Universalis. Ciężkie brzemię dodaje unikalnego smaczku do wrażeń płynących z grania w produkcję szwedzkiego studia. Nowe utwory są oparte o muzykę z Europa Universalis IV, a kompozytorem jest Tobias Gustafsson.

Nowe utwory to:
  • 01 My Kingdom (Guns, Drums and Steel remix)
  • 02 The Stone Masons (Guns, Drums and Steel remix)
  • 03 Eire (Guns, Drums and Steel remix)
  • 04 Commerce in the Peninsula (Guns, Drums and Steel remix)
  • 05 The Age Of discovery (Guns, Drums and Steel remix)

Europa Universalis IV - opis

"Boże, strzeż mnie od przyjaciół, z wrogami poradzę sobie sam." - kardynał Richelieu

Pokieruj jednym z państw przez epokę nowożytną, od XV do XVIII wieku. Stwórz i utrzymaj imperia obejmujące swym zasięgiem całe kontynenty.

Kiedy w 1444 roku rozegrała się bitwa pod Warną, poległ w niej polski król Władysław wraz z kwiatem rycerstwa centralnej Europy. Wielu zastanawiało się, czy starcie wyglądałoby inaczej, gdyby flota wenecka nie zawiodła. Jak wtedy potoczyłyby się losy świata?

Europa Universalis IV to gra strategiczna, która pozwoli Ci napisać alternatywną historię Europy i świata. Rzeczpospolita od Atlantyku po Pacyfik? Rozległe kolonie niemieckie w Ameryce Północnej? Chińskie armie w Europie? Nie będzie to łatwe, ale jeśli okażesz się sprawnym przywódcą, to możesz zmienić dzieje świata.

Możesz pokierować jednym z ponad 250 państw. Twoim zadaniem będzie zarówno doglądanie polityki, finansów, badań naukowych, jak i ekspansji terytorialnej. Jak w całym cyklu, będziesz świadkiem wielkich wydarzeń historycznych - czasem spróbujesz do nich sam doprowadzić, a innym razem im zapobiec. Będziesz też miał okazję spotkać znane osoby; w grze przewinie się cztery tysiące historycznych postaci.

Europa Universalis IV to także nowa grafika i wiele innowacji w rozgrywce. Znacznie rozbudowana została warstwa dyplomacji i handlu. Nowością jest również mechanizm, który najprościej opisać jako "charakter władcy". Jeżeli trafi nam się silny i wojowniczy król czeka nas wiele wojen. Gra umożliwia zarówno grę dla pojedynczego gracza jak i zabawę wieloosobową za pośrednictwem sieci. W zmaganiach multiplayer uczestniczyć mogą maksymalnie 32 osoby, zarówno w trybie kooperacji, jak i rywalizacji.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Europa Universalis IV: Guns, Drums and Steel Music Pack Volume 2" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.