Europa Universalis IV: El Dorado Content Pack (PC / Mac cyfrowe)

Europa Universalis IV: El Dorado Content Pack

Europa Universalis IV: El Dorado Content Pack (PC / Mac cyfrowe)

Chcesz kupić ten produkt, bo:

  • uwielbiasz Europa Universalis IV
  • wzbogacisz rozgrywkę o nowe modele i muzykę nawiązującą do Ameryk
  • Steam

Uwaga

Europa Universalis IV: El Dorado Content Pack do działania wymaga podstawowej wersji gry - Europa Universalis IV.


Zobacz wszystkie
produkty  z  serii

Europa Universalis IV: El Dorado Content Pack zawiera następujące elementy:
  • dodatek Europa Universalis IV: South American Unit Pack
  • dodatek Europa Universalis IV: Mesoamerican Unit Pack
  • dodatek Europa Universalis IV: Songs of Exploration
South American Unit Pack zawiera 12 nowych modeli jednostek dla tubylczych państw Ameryki Południowej, w szczególności w regionie Andów - m.in. dla Inków, Mapuche czy Tupinambá.

Mesoamerican Unit Pack zawiera 12 nowych modeli jednostek dla tubylczych państw Mezoameryki - m.in. dla Azteków, Majów czy Misteków.

Songs of Exploration zawiera 5 nowych utworów zainspirowanych epoką europejskich odkryć geograficznych. Utwory grają w czasie pokoju, kiedy na odległych lądach zakładane są kolonie.


Europa Universalis IV - opis

"Boże, strzeż mnie od przyjaciół, z wrogami poradzę sobie sam." - kardynał Richelieu

Pokieruj jednym z państw przez epokę nowożytną, od XV do XVIII wieku. Stwórz i utrzymaj imperia obejmujące swym zasięgiem całe kontynenty.

Kiedy w 1444 roku rozegrała się bitwa pod Warną, poległ w niej polski król Władysław wraz z kwiatem rycerstwa centralnej Europy. Wielu zastanawiało się, czy starcie wyglądałoby inaczej, gdyby flota wenecka nie zawiodła. Jak wtedy potoczyłyby się losy świata?

Europa Universalis IV to gra strategiczna, która pozwoli Ci napisać alternatywną historię Europy i świata. Rzeczpospolita od Atlantyku po Pacyfik? Rozległe kolonie niemieckie w Ameryce Północnej? Chińskie armie w Europie? Nie będzie to łatwe, ale jeśli okażesz się sprawnym przywódcą, to możesz zmienić dzieje świata.

Możesz pokierować jednym z ponad 250 państw. Twoim zadaniem będzie zarówno doglądanie polityki, finansów, badań naukowych, jak i ekspansji terytorialnej. Jak w całym cyklu, będziesz świadkiem wielkich wydarzeń historycznych - czasem spróbujesz do nich sam doprowadzić, a innym razem im zapobiec. Będziesz też miał okazję spotkać znane osoby; w grze przewinie się cztery tysiące historycznych postaci.

Europa Universalis IV to także nowa grafika i wiele innowacji w rozgrywce. Znacznie rozbudowana została warstwa dyplomacji i handlu. Nowością jest również mechanizm, który najprościej opisać jako "charakter władcy". Jeżeli trafi nam się silny i wojowniczy król czeka nas wiele wojen. Gra umożliwia zarówno grę dla pojedynczego gracza jak i zabawę wieloosobową za pośrednictwem sieci. W zmaganiach multiplayer uczestniczyć mogą maksymalnie 32 osoby, zarówno w trybie kooperacji, jak i rywalizacji.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Europa Universalis IV: El Dorado Content Pack" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.