Europa Universalis IV: Cossacks (PC / Mac cyfrowe)

Europa Universalis IV: Cossacks

Europa Universalis IV: Cossacks (PC / Mac cyfrowe)

Chcesz kupić ten produkt, bo:

  • intryguje Cię historia Rzeczypospolitej Obojga Narodów i Kozaków
  • do gry zostały dodane stany, element polityki wewnętrznej
  • znacząco rozbudowano rozgrywkę hordami
  • Steam

Uwaga

Europa Universalis IV: Cossacks do działania wymaga podstawowej wersji gry - Europa Universalis IV.


Zobacz wszystkie
produkty  z  serii

The Cossacks to szóste duże rozszerzenie do Europy Universalis IV, które skupia się na hordach i Europe Wschodniej. Dzięki temu dodatkowi będziesz mógł grabić sąsiadów, by utrzymać porządek i lojalność klanów w swojej hordzie. Splądrujesz i spalisz ziemię swoich wrogów, żeby uzyskać środki do rozwoju technologicznego lub przemienienia swojej hordy w osiadłe państwo.

Wewnętrzna polityka zostaje rozbudowana dzięki systemowi stanów, które reprezentują interesy takich potężnych grup jak magnaci Rzeczypospolitej Obojga Narodów albo tytułowych Kozaków, mieszkańców ukraińskiego stepu. Większa kontrola nad kulturami i tubylcami żyjącymi w granicach Twojego państwa, a także lepsze zrozumienie celów i możliwość bliższej współpracy z państwami kierowanymi przez sztuczną inteligencję pomogą rozbudzić w Tobie ducha Piotra Wielkiego.

Główne cechy:

  • Stany - będziesz musiał wykazać się na polu polityki wewnętrznej, którą rozdzierają interesy takich potężnych grup jak: kościół, arystokracja i burżuazja.
  • Dyplomacja - dzięki możliwości ustawienia swojego stosunku do innych państw oraz przekazania im informacji o swoich celach wojennych, interakcja ze sztuczną inteligencją nabiera nowej głębi.
  • Tengri - nowe mechanizmy religijne skupiające się na synkretyzmie religijnym. Państwa wyznające Tengri mogą wybrać drugorzędną religię, którą w pełni tolerują i którą mogą w dowolnym momencie zmienić.
  • Jedność hordy i plądrowanie - jeśli hordy chcą zadowolić swoje klany, muszą atakować i plądrować ziemie swoich sąsiadów. Inaczej ryzykują rebelię. Hordy mogą spalić terytoria, które podbili, żeby dostać punkty monarsze i zwiększyć jedność hordy.
  • Zaawansowana kontrola nad kulturą - od teraz możesz zdecydować, którą kulturę z sąsiednich ziem chcesz rozprzestrzenić w danej prowincji. A może wolisz przywrócić oryginalną kulturę tych ziem?
  • Poprawione szpiegostwo - nowe opcje szpiegowskie pozwolą Ci na studiowanie technologii bardziej zaawansowanych krajów i agitowanie wasali Twoich wrogów.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Europa Universalis IV: Cossacks" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.