Enquête à Saint-Malo (MP3)

Enquête à Saint-Malo
Audiobook do nauki języka francuskiego

Nowa metoda przyswajania języka

Podwodny wykop jest poprowadzony pod dnem jeziora Saint-Malo. Posłużył on złodziejom do przetransportowania skradzionych skarbów, pochodzących jeszcze z XVIII wieku. Podejrzanymi są archeolog, historyk i nurek...

Nauka poprzez słuchanie to przyjemność i skuteczna nauka. Angażujesz całą swoją uwagę do słuchania treści, a więc dużo szybciej i łatwiej zapamiętujesz zwroty i słownictwo. Od razu też uczysz się prawidłowej wymowy, ponieważ opowiadanie jest czytane przez rodowitych Francuzów. Nowoczesna metoda uczenia jest przyjemna i skuteczna.

In an underwater excavation site under the lake of Saint-Malo in Brittany, there is the theft of an 18th-century treasure chest. Chief suspects are an archeologist and a diver. Three cousins, Sophie, Gaël and Loïc, accompanied by their dog Surcouf, decide to investigate… Audiobooki z serii Cideb Editrice Readers to znana na całym świecie seria nagrań w języku francuskim światowych dzieł literatury, przygotowana na zróżnicowane poziomy zaawansowania i skierowana do tych, którzy chcą rozpocząć słuchanie oryginalnej literatury po francusku.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Enquête à Saint-Malo" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.