Endgame Tom 2 - Klucz Niebios (Okładka miękka)

Endgame Tom 2 - Klucz Niebios

Endgame Tom 2 - Klucz Niebios (Okładka miękka)

5.00 / 1 głosów

Kup na prezent
Kontynuacja międzynarodowego multimedialnego fenomenu Endgame. Wezwanie

Klucz Ziemi został już odnaleziony. Pozostały jeszcze dwa. I dziewięciu Graczy. Tylko jeden może zwyciężyć. Toczy się gra o istnienie ludzkości.

Aisling Kopp wierzy w niemożliwe: Endgame może zostać powstrzymane. Zanim jednak dociera do domu, przechwytuje ją CIA. Wiedzą o Endgame. I mają własny pomysł, jak powinno zostać rozegrane. Pomysł, który może zmienić wszystko.

Hilal ibn Isa al-Salt ledwo przeżył atak, który potwornie go okaleczył. Teraz wie o czymś, o czym pozostali gracze nie mają pojęcia. Aksumowie są w posiadaniu sekretu, który może ocalić ludzkość, a nawet pokonać istoty stojące za Endgame.

Sarah Alopay zdobyła pierwszy klucz. Niestety kosztowało ją to zbyt wiele. Jedyną rzeczą, która pozwoli jej utrzymać demony z daleka, jest udział w grze. Gra, żeby wygrać.

Klucz Niebios – gdziekolwiek jest i czymkolwiek jest – będzie następny. Pozostałych przy życiu dziewięciu graczy nic nie powstrzyma przed jego zdobyciem.

Określenie tego multimedialnego, wykorzystującego rzeczywistość wirtualną projektu książką może być krzywdzące.
- Antyweb.pl

Ogromny potencjał, aby stać się wielkim popkulturowym fenomenem.
- CDP.pl

Ruch. Walka. Gra.
Na pewno pomagają w jednym.
Zapomnieć.
Czytaj książkę.
Szukaj wskazówek.
Rozwiązuj łamigłówki.
 • 7 listopada 2015 radekkowalski,

  Polecam

  Literacko fenomenalnie- fabuła, styl pisarski, głębia i charakterystyki postaci, dynamika akcji. Dodatkowo ogromna liczba zagadek do rozwikłania w pra... czytaj >
  Literacko fenomenalnie- fabuła, styl pisarski, głębia i charakterystyki postaci, dynamika akcji. Dodatkowo ogromna liczba zagadek do rozwikłania w prawdziwym życiu, tego jeszcze nie było, chociażby tylko dla tej innowacyjności należy zainteresować się tą publikacją. Wierzę, że z kontynuacją też za niedługo ktoś wygra.

5.00

Na podstawie 1 ocen
 • 5
 • 4
 • 3
 • 2
 • 1