Empowerment Odkryj ukrytą moc Twoich pracowników! (Okładka twarda)

Empowerment Odkryj ukrytą moc Twoich pracowników!

Empowerment Odkryj ukrytą moc Twoich pracowników! (Okładka twarda)

Oferta specjalna -18%
Kup na prezent
Międzynarodowy bestseller

WYDANIE ZAKTUALIZOWANE I DOSTOSOWANE DO WYMAGAŃ WSPÓŁCZESNEGO RYNKU

Ta niezwykle przystępna książka wspaniale ilustruje moc drzemiącą w ludziach. Empowerment polega zaś na wykorzystaniu naturalnych zdolności pracowników, nie zaś na kontrolowaniu przez kierownictwo. Stephen R. Covey
Obudź moc drzemiącą w ludziach

Tradycyjny model zarządzania oparty na autorytarnej władzy kierowników jest już przestarzały i nieskuteczny. Dziś na całym świecie tworzy się środowiska pracy oparte na aktywnym uczestnictwie wszystkich pracowników w podejmowaniu działań i decyzji. Jak to się robi? Kluczem do sukcesu jest empowerment. To nie przekazywanie władzy w ręce ludu, ale otwarcie się na posiadaną przez pracowników wiedzę, doświadczenie i motywację. Rezultat? Wyższa jakość, lepszy poziom współzawodnictwa, obniżenie kosztów, większa elastyczność w zakresie dopasowywania się do potrzeb klienta oraz możliwość pracy z ludźmi zaangażowanymi i czującymi się świetnie w swoim środowisku zawodowym.

Napisana w formie wciągającej opowieści, niniejsza książka zapewnia plan ułatwiający kierownikom i pracownikom osiągnięcie prawdziwego, oddolnego upełnomocnienia w swoich firmach.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Empowerment Odkryj ukrytą moc Twoich pracowników!" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.