Emma (MP3)

Emma
Angielski dla średnio zawansowanych

Macmillan Readers: intermediate level

One of Jane Austen's finest works, Emma is the story of a wealthy and beautiful girl whose favourite hobby is matchmaking. But when she tries to bring her friend Harriet together with Mr Elton, a young widower, the results are disastrous.

Jedna z najlepszych powieści Jane Austin. Emma jest opowieścią o pięknej i bogatej dziewczynie, której ulubionym zajęciem jest łączenie ludzi w pary. Bohaterka stara się wyswatać swoją przyjaciółkę Harriet z młodym wdowcem, panem Eltonem. Niestety nie wszystko dobrze się układa i cały misterny plan nieuchronnie zbliża się do wielkiej katastrofy… Interpretacja Margaret Tarner

Kolekcja światowej klasy dzieł literackich Macmillan Readers jest popularna i lubiana na całym świecie. Miliony adeptów i uczniów uczyły się języka angielskiego korzystając z nagrań audiobooków tej kolekcji. Atrakcyjna i przyjemna forma nauki. Książki dźwiękowe dostosowane są do różnych poziomów zaawansowania. Kolekcja powstała z myślą o tych, którzy chcą rozpocząć słuchanie oryginalnej literatury po angielsku i uczyć się języka od najlepszych. Zobacz więcej » tutaj.

Poziom tego audiobooka to 'intermediate level' - jego treść została napisana przy użyciu 1600 podstawowych słów.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Emma" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.