Emergency 5: Symulator Misji Ratunkowych (PC)

Emergency 5: Symulator Misji Ratunkowych

Emergency 5: Symulator Misji Ratunkowych (PC)

Oferta specjalna -16%

Chcesz kupić ten produkt, bo:

  • chcesz sprawdzić się podczas misji ratunkowych
  • jesteś mistrzem strategii
  • lubisz realistyczne symulatory

Ogromny pożar Katedry w Kolonii!


Zamieszki na sławnej ulicy Reeperbahn w Hamburgu!


Lawina w Alpach Bawarskich!


 

Symulator misji ratunkowych: Emergency 5 rzuca graczom kolejne wyzwania
niesienia pomocy poszkodowanym.


 

W kolejnej odsłonie kultowej strategii ratunkowej, symulatorze Emergency 5, gracze pokierują przebiegiem skomplikowanych misji ratunkowych na trzech ogromnych i szczegółowych mapach. W tym celu będą można korzystać z dużej puli pojazdów i sił specjalnych oraz będą musieli upewnić się, że wszyscy znajdą się we właściwym miejscu o właściwym czasie. Odpowiednia strategia, by powstrzymać chaos jest tu kluczowa.

 

W trybie współpracy maksymalnie czterech graczy będzie mogło połączyć swe siły, by zająć się specjalnymi zadaniami w trybie wieloosobowym. Dzięki ulepszonemu edytorowi, gracze będą mogli modyfikować istniejącą lub tworzyć nową zawartość i dzielić się nią z ogromną społecznością fanów.

 


 

 

Cechy gry:


  • Porywające wielkie operacje: nieprzewidywalne katastrofy czają się na każdym kroku i mogą zaskoczyć Cię w najmniej spodziewanym momencie
  • 3 olbrzymie mapy: możesz zarządzać służbami ratunkowymi w Monachium, Hamburgu i Berlinie. Miasta są odwzorowane z dbałością o najmniejsze szczegóły.
  • Ponad 20 jednostek operacyjnych I powietrznych: do Twojej dyspozycji zostaje oddany szeroki wachlarz pojazdów policyjnych, strażackich, ratowniczych i pomocy technicznej.
  • Gra wieloosobowa: tryb współpracy dla maksymalnie czterech graczy w jednej drużynie.
  • Doskonały editor: narzędzie pozwalające graczom tworzyć własne mapy, a nawet – po raz pierwszy w historii – współpracować ze sobą przy projekcie przez Internet.

 

 

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Emergency 5: Symulator Misji Ratunkowych" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.