ELSEWHERE (LP) (Płyta winylowa)

ELSEWHERE (LP)

ELSEWHERE (LP) (Płyta winylowa)

MOORE, DENAI

MOORE, DENAI

Chcesz kupić ten produkt, bo:

 • jesteś ciekaw jak brzmi połączenie soulu, folku i indie
 • chcesz posłuchać jednej z najciekawszych artystek młodej, brytyjskiej sceny
 • wpadła Ci w ucho piosenka "Gone"

 • Pierwsza płyta utalentowanej Brytyjki otrzymała tytuł "Elsewhere". Za produkcję 12 pięknych piosenek odpowiada Rodaidh McDonald (The XX, Adele, Daughter, Sampha). Sesja nagraniowa odbyła się w XL Studios, w Londynie. Dwie kompozycje, "Blame" i "Feeling", wyprodukował Ben Drew, czyli Plan B.

  Artystka z dzielnicy Stratford zaczęła publikować swoje nagrania w sieci w 2012. Zaczęła od demo "Flaws". I już to wystarczyło, aby na Denai zwrócili uwagę fani. Zaraz potem niezależna wytwórnia Because Music (Metronomy, Little Dragon, Django Django), a potem talent dziewczyny docenił Plan B. Wyprodukował EP-kę Denai, "The Lake". Kiedy Moore pojawiła się w programie Joolsa Hollanda, zakochał się w jej talencie nie tylko prowadzący program, lecz również cała Anglia.

  Wśród inspiracji, Denai Moore wymienia między innymi takich twórców jak Joey Bada$$, Tinashe, Bon Iver, Kendrick Lamar, Foals. Ale jest tych artystów znacznie, znacznie więcej. Dodać można do wyliczanki choćby Band Of Horses, których numer "Part One" przerobiła tak wspaniale, że później zespół nagrał jej wersję. W 2014 roku Denai Moore nagrała gościnne wokale na drugą płytę SBTRKT-a "Wonder Where We Land", do kawałka "(The Light)". Poprzedziła też jego koncert w Polsce, 12 listopada 2014 roku w warszawskim klubie Basen. Płytą "Elsewhere" Denai Moore zaskoczy wielu. Co prawda słychać tu dobrze znane soul, folk i indie, ale podane są z niesamowitą świeżością i wyobraźnią typową dla tych artystów, którzy predestynowani są do osiągnięcia czegoś wielkiego. 22-letnia Angielka do tego grona z pewnością się zalicza.
 • 1. Piano Song
  2. Absent
  3. Blame
  4. Detonate
  5. Elsewhere
  6. Flaws
  7. I Swore
  8. Feeling
  9. Never Gone
  10. No Light
  11. Let Me Go
  12. Last Time

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"ELSEWHERE (LP)" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.