Elon Musk. Biografia twórcy PayPala, Tesli, SpaceX. Wyd. 2 (Okładka miękka)

Elon Musk. Biografia twórcy PayPala, Tesli, SpaceX. Wyd. 2

Elon Musk. Biografia twórcy PayPala, Tesli, SpaceX. Wyd. 2 (Okładka miękka)

Oferta specjalna -28%
Kup na prezent
W 1971 roku przychodzi na świat Elon Musk - człowiek, który w przyszłości okaże się jednym z najbardziej znanych i wpływowych (obok takich postaci, jak Steve Jobs, czy Marek Zuckerberg) przedsiębiorców na świecie. Jego historia nie przypomina jednak znanej legendy o człowieku, który rzuca studia, by realizować własne plany i marzenia...

W latach 90-tych Musk uzyskuje stopień licencjata w dziedzinie ekonomii, a po roku z fizyki, by następnie wraz z bratem Kimbalem otworzyć firmę Zip2, rozwijającą się przez następne cztery lata. Wraz z jej sprzedażą, w jego życiu pojawiają się nowe możliwości, a każde z nich prowadzą go do coraz większego bogactwa.

Założyciel PayPala, samochodowego koncernu Tesla Motors, a także firmy projektującej rakiety SpaceX. Człowiek o wielu obliczach. Zagadkowy wizjoner, kontrowersyjny biznesmen, niestrudzony pracoholik, w wolnym czasie - ojciec pięciorga synów, mąż, a nawet aktor. Kim jest Elon Musk? Poznaj jego biografię autorstwa Ashlee Vance’a - publicysty, który do jej stworzenia przeprowadził dziesiątki wywiadów z rodziną, pracownikami, przyjaciółmi, a także wrogami biznesmena. Biografię, która mogła się nigdy nie ukazać, gdyby Musk, jak pierwotnie zamierzał, nie wyraził zgody na jej publikację. Czego więc mógł się obawiać jeden z najbogatszych ludzi na świecie?

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Elon Musk. Biografia twórcy PayPala, Tesli, SpaceX. Wyd. 2" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.