Egipt Dolny (MP3)

Egipt Dolny
Audiobook, z którym z łatwością zaplanujesz wakacje, wybierzesz miejsca godne zobaczenia, a przy okazji poznasz historię, legendy i ciekawostki związane z Egiptem.

Część dotycząca Egiptu dolnego opisuje jedno z najczęstszych destynacji turystycznych, przedstawiając je w sposób zwarty, interesujący. Usłyszymy o Kairze, Gizie i Aleksandrii oraz o delcie Nilu. W nagraniu zawarto informacje związane ze wspaniałą historią tego kraju, nawiązującą do czasów starożytnych i osiągnięć tego okresu, z których Egipt słynie na całym świecie, na przykład piramid. Ale nie zabraknie również niezwykle praktycznych informacji dotyczących współczesnego Egiptu, które przydadzą się tym, którzy słuchają z myślą o zwiedzaniu i zatrzymaniu się w konkretnych miejscach na dłużej.

„Egipt dolny” to znakomity wybór także dla tych odbiorców, którzy chcieliby po prostu przybliżyć sobie historię, topografię i aktualną sytuację Egiptu z czysto informacyjnych względów. Charakter przewodnika w formie audio sprawi, że zdobywanie tych wiadomości będzie łatwe, sprawne i przyjemne.

Oprócz przewodników po Egipcie w serii AudioTravels znajdują się również nagrania dotyczące zwiedzania Wenecji, Wiednia, Krakowa czy Aten. Ukazała się również osobna część dotycząca Egiptu górnego.

Audiobook zawiera:

1. Centrum Kairu – plac Midan Tahrir, targ Bab al-Luq, Pałac Abdina, nowoczesne budynki centrum, Muzeum Starożytności

2. Kair muzułmański

3. Stary Kair, wyspa Roda i dzielnica koptyjska

4. Giza, czyli zachodni brzeg Nilu

5. Aleksandria, delta Nilu i wybrzeże morza śródziemnego

6. Delta Nilu - Rosetta, Bubastis, Awaris, Al-Alamejn, oaza Wadi Natrun

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Egipt Dolny" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.