Efektywna komunikacja w zespole (ebook) (do pobrania)

Efektywna komunikacja w zespole (ebook)

Efektywna komunikacja w zespole (ebook) (do pobrania)

Oferta specjalna -8%

Kup na prezent
Prawidłowa komunikacja w zespole jest niezbędnym elementem skutecznej organizacji pracy. Pozwala skrócić czas i zwiększyć jakość wykonywanych zadań, a także sprzyja dobrej atmosferze i owocnej współpracy.

Książka prezentuje wiele cennych wskazówek dotyczących komunikowania się z podwładnymi, kierownikami i kolegami w pracy, udzielania informacji oraz sprawnego porozumiewania się mimo różnicy charakterów. Dowiesz się, jak organizować efektywne spotkania, usprawnić komunikację mailową czy jak radzić sobie z trudnym współpracownikiem lub niezdecydowanym szefem. W książce znajdziesz proste techniki, które usprawnią wymianę informacji, takie jak model 7C czy zasada KISS. Nauczysz się rozpoznawać przyczyny błędów komunikacyjnych i łagodnie rozwiązywać konflikty interpersonalne, tak by nie powtarzały się w przyszłości. Test sposobu komunikacji pozwoli obiektywnie ocenić, jaki jest twój styl porozumiewania się i nad czym warto jeszcze popracować.

Dlaczego poradnik trafia w Samo Sedno?
  • radzi, jak być uważnym słuchaczem i jak sprawić, by inni cię słuchali
  • uczy, jak rozpoznawać błędy i unikać ich w komunikacji w zespole
  • przedstawia liczne przykłady, opisy przypadków, narzędzia, a także sprawdzone techniki usprawniające komunikację w zespole m.in. model SPINKA czy kanapka
  • pokazuje, jak organizować spotkania i komunikację mailową, aby stały się efektywniejszeBeata Rzepka – trener i coach kariery, autorka książek o rozwoju zawodowym. Zajmuje się prowadzeniem szkoleń z zakresu kompetencji menedżerskich i osobistych. Posiada kilkuletnie doświadczenie korporacyjne w obszarze HR. Ukończyła studia podyplomowe z zakresu zarządzania personelem oraz Europejską Szkołę Trenerów.

Kupując ten produkt otrzymasz:

  • wersję bez zabezpieczeń DRM

  • wersję, która zadziała na Twoim Kindlu

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Efektywna komunikacja w zespole (ebook)" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.