Edukacyjne Puzzle - seria Rox

Edukacyjne Puzzle - seria Rox

Edukacyjne Puzzle - seria Rox

Oferta specjalna -28%

Chcesz kupić ten produkt, bo:

  • lubisz pogłówkować w wolnym czasie
  • uwielbiasz układać puzzle
  • szukasz pomysłu na prezent
Kup na prezent
Edukacyjne Puzzle z Serii ROX

Trzy trójkąty i cztery trapezy, które razem tworzą kształt domu? Wyglądają ujmująco, niczym wizerunek domku rysowany przez przedszkolaka.

Niemniej to tylko formowa wyjściowa - sześć drewnianych elementów może stać się budulcem zupełnie innych figur i kształtów. Nastaw wyobraźnię na wysokie obroty, a odnajdziesz wszystkie możliwe kombinacje!

„ROX” to ciekawa drewniana łamigłówka, a domek to tylko jedna z dziesiątek możliwych konfiguracji tych sześciu drewnianych klocków. Jeżeli jesteś ambitną osobą i masz wyobraźnię przestrzenną na pewno zechcesz ułożyć wszystkie możliwe kształty. Pobudź swoją kreatywność! Niektóre figury mogą się okazać wręcz bardzo trudne do ułożenia, ale właśnie dlatego puzzle „ROX” dają tyle satysfakcji swoim użytkownikom. To nie jest zabawa na jeden wieczór, tylko źródło zagadek na wiele, wiele godzin.

Jeżeli lubisz wyzwania, to „ROX” jest układanką dla Ciebie! To zabawa dla każdego. Pamiętaj - to co pozornie niemożliwe, faktycznie znajduje się w zasięgu Twojego umysłu.

Jak układać?

Zawsze wykorzystuj wszystkie sześć elementów układanki. Bądź cierpliwy - ułożenie najtrudniejszych figur daje największą satysfakcję. Nie zniechęcaj się. Jeśli chwilowo brakuje Ci pomysłu, zacznij dowolnie przestawiać elementy. Przyglądaj się im uważnie - bo gdy wreszcie ukaże Ci się fragment pożądanej figury, rozwiązanie stanie się już tylko kwestią czasu.

Szukaj nowych możliwości i konstruuj kolejne konfiguracje z zaledwie sześciu elementów! Poczuj w sobie moc odkrywcy i konstruktora!

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Edukacyjne Puzzle - seria Rox" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.