Edukacyjne Puzzle - seria Luna

Edukacyjne Puzzle - seria Luna

Edukacyjne Puzzle - seria Luna

Oferta specjalna -28%

Chcesz kupić ten produkt, bo:

  • lubisz pogłówkować w wolnym czasie
  • uwielbiasz układać puzzle
  • szukasz pomysłu na prezent
Kup na prezent
„Luna” – to słowo w wielu językach oznacza księżyc. Łamigłówka o tej dźwięcznej nazwie przedstawia w pozycji podstawowej księżyc w pełni. Piękne, regularne koło. Aż żal niszczyć tę figurę...

Jest to jednak niezbędne by ułożyć kolejne kształty. Jeden za drugim... i jeszcze następny. Twoja kreatywność może przekroczyć wszelkie granice! Tak jak księżyc wygląda inaczej podczas każdej fazy, tak i ty możesz za każdym razem ułożyć inaczej wszystkie elementy.

Jeżeli kiedykolwiek wcześniej zdarzało Ci się narzekać na nudę, to puzzle „Luna” sprawią, że o tym zapomnisz. Większość naszych układanek ma elementy o kształtach trójkątnych i czworokątnych. Ta układanka ma elementy o zaokrąglonych bokach, więc i formy do ułożenia są różne. Jeśli masz już inne łamigłówki BIG FUN Republic, „Luna” będzie dla Ciebie pewną odmianą. Jeżeli są to Twoje pierwsze drewniane puzzle – zobacz koniecznie jak zupełnie odmienne kształty można ułożyć z innych dostępnych serii edukacyjnych puzzli!

Zaangażuj rodzinę i przyjaciół i razem twórzcie nowe figury. Wyzwól swój potencjał kreatywności.

Jak układać?

Zawsze wykorzystuj wszystkie osiem elementów układanki. Bądź cierpliwy - ułożenie najtrudniejszych figur daje największą satysfakcję. Nie zniechęcaj się. Jeśli chwilowo brakuje Ci pomysłu, zacznij dowolnie przestawiać elementy. Przyglądaj się im uważnie - bo gdy wreszcie ukaże Ci się fragment pożądanej figury, rozwiązanie stanie się już tylko kwestią czasu.

Szukaj nowych możliwości i konstruuj kolejne konfiguracje z zaledwie ośmiu elementów! Poczuj w sobie moc odkrywcy i konstruktora!

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Edukacyjne Puzzle - seria Luna" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.