Dzwoneczek i uczynne wróżki (MP3)

Dzwoneczek i uczynne wróżki
Wróżki to wspaniałe stworzenia. Przekonali się o tym ci, którzy widzieli filmy animowane Disneya z ich udziałem i dowiedzą się tego również maluchy, które sięgną po cudowne nagrania w kolekcji audiobooków. Wśród wróżek jedną z najbardziej znanych i najsympatyczniejszych jest Dzwoneczek.

To ona i jej wspaniałe przyjaciółki są bohaterkami nagrania „dzwoneczek i uczynne wróżki”. Posłuchajcie przed zaśnięciem. Wróżki mają cudowne przygody i sprawią, że wszystkie sny będą kolorowe i pogodne. Po nagranie z pewnością chętnie sięgną dziewczynki, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby posłuchali go również chłopcy, którzy lubią pomysłowych bohaterów.

„Dzwoneczek i uczynne wróżki” to tylko jeden z zachwycających audiobooków w kolekcji nagrań Disneya. W sumie ukazało się już kilkadziesiąt odcinków nawiązujących zarówno do starych, świetnie znanych, klasycznych historii, jak i do najnowszych produkcji, które zawsze przyciągają dzieci i dorosłych. Poszczególne opowieści przeczytali na potrzeby nagrań między innymi Anna Dymna, Olga Borys, Maria Seweryn i Krzysztof Tyniec.

Bajkę "Dzwoneczek i uczynne wróżki" interpretuje Joanna Koroniewska.OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Dzwoneczek i uczynne wróżki" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.