Dziwnologia. Odkrywanie wielkich prawd w rzeczach małych (MP3)

Dziwnologia. Odkrywanie wielkich prawd w rzeczach małych

Dziwnologia. Odkrywanie wielkich prawd w rzeczach małych (MP3)

Oferta specjalna -10%

Kup na prezent
Naukowiec, który najpoważniej traktuje pytania, jakimi świat nauki nieco wzgardził – słynny… dziwnolog, Richard Wiseman. Z wykształcenia psycholog, czynny nauczyciel akademicki, zajmuje się zagadkami codzienności i pozornie błahymi pytaniami. Wierzy bowiem, że odpowiedzi na nie mogą być bardzo przydatne. Do słuchaczy trafia książka audio, która dokumentuje eksperymenty i badania Wisemana, omawia dziwne, zabawne i pomijane przez innych naukowców zagadnienia, jak na przykład najśmieszniejszy żart, przepowiednie astrologiczne, nawiedzone domy.

Audiobook pełen jest opowieści o szalonych przedsięwzięciach Wisemana i całkiem profesjonalnie opracowanych wniosków. To publikacja, która bawi i uczy, poprawia nastrój i sprawia, że z większą uwagą rozglądamy się wokół siebie.

Tym, których zaintrygowała dziwnologia, nauka o odkrywaniu prawd w małych elementach codzienności, z pewnością spodobają się również „Kod szczęścia” oraz „59 sekund. Pomyśl chwilę, zmień wiele” tego samego autora.

Dziwnologia to wyjątkowa, zabawna i mądra książka, z której wiele dowiemy się o nas samych. A najśmieszniejszy na świecie żart według badań zespołu Wisemana zaczyna się tak: „Idzie przez las dwóch myśliwych i nagle jeden z nich mdleje”… Richard Wiseman (ur. 1966) – profesor uniwersytetu w Hertfordshire, jest specjalistą od psychologii oszustwa, a także praktykującym iluzjonistą, członkiem elitarnego The Magic Circle. Mieszka w Londynie. Znany z wielu eksperymentów poświęconych słabo dotąd zbadanym zagadnieniom życia codziennego. Autor wielu książek, m.in. Laughlab: The Scientific Search for the World’s Funniest Joke (2002), Kod szczęścia (2003, wyd. pol. 2004), Did You Spot the Gorilla? How to Recognise Hidden Opportunities in Your Life (2004) oraz 59 sekund (2009, W.A.B. 2010). Jego książki tłumaczone są na kilkadziesiąt języków, w tym chiński, chorwacki, hebrajski, japoński, koreański, portugalski i rosyjski.

http://www.quirkology.com

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Dziwnologia. Odkrywanie wielkich prawd w rzeczach małych" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.