Dziwni przyjaciele (MP3)

Dziwni przyjaciele
Bajka dla dzieci

Opowieści Antoniny Domańskiej mają niepowtarzalną atmosferę, nastrój, który nieodmiennie wielu czytelnikom i słuchaczom kojarzy się z dzieciństwem. To pełne przygód powieści, w których odnaleźć można również liczne elementy wiedzy historycznej.

Dlatego od lat publikacje Domańskiej cieszą się wśród dzieci, młodzieży i dorosłych i są podstawą różnych adaptacji: na potrzeby filmów, spektakli teatralnych i audiobooków.

Właśnie jedna z takich adaptacji trafia do słuchaczy. „Dawni przyjaciele” to opowieść, którą miłośnicy pisarstwa Domańskiej z pewnością mieli okazję poznać. Jeśli ktoś chciałby przypomnieć sobie te historię lub przedstawić ją młodszemu pokoleniu – oto niepowtarzalna okazja: ponad godzinne nagranie w interpretacji znakomitej, lubianej przez słuchaczy lektorki Jolanty Nord.

Oprócz „Dziwnych przyjaciół” oddział Polskiego Radia w Rzeszowie wydał również inne nagrania na podstawie opowieści Antoniny Domańskiej. Są to między innymi „Porządne rzemiosło”, „Przeklęty zamek” i „W zaczarowanym młynie”.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Dziwni przyjaciele" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.