Dziwne przygody płynącej wody (MP3)

Dziwne przygody płynącej wody
Wspaniała rymowana opowieść o wodzie. Posłuchajcie, jeśli znacie potęgę tego żywiołu lub jeśli nie macie pojęcia o tym, jak woda wędruje przez świat.

Audiobook to bajka, która wciągnie nie tylko najmłodszych słuchaczy. Zainteresuje też starsze rodzeństwo i dorosłych. Oprócz interesującej opowieści zawiera wiedzę o tym, jak z małego źródełka woda trafia do rzeki, a później do morza. Co „widzi” po drodze? Jak się łączy z innymi nurtami? To nagranie to wiedza ujęta w poezji.

Piękny język, ciekawa historia i znakomita interpretacja sprawiają, że „Dziwne przygody płynącej wody” to znakomite rozwiązanie na dobranoc. Kilkanaście minut rymowanej opowieści ukołysze dzieci do snu tak, jak szumiąca miło woda.

Posłuchajcie opowieści napisanej wspólnie przez Karola Szpalskiego i Mariana Załuskiego i dowiedzcie się, jakie przygody przeżywa płynąca woda. Podróż, która odbędziemy, słuchając tego audiobooka to wyprawa po lasach, zagajnikach, przez łąki i wielkie miasta. Ale przede wszystkim wspaniała eskapada do krainy wyobraźni.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Dziwne przygody płynącej wody" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.