Dzisiaj trzeba wybrać. O potędze Maryi, walce duchowej i czasach ostatecznych (Okładka miękka)

Dzisiaj trzeba wybrać. O potędze Maryi, walce duchowej i czasach ostatecznych

Dzisiaj trzeba wybrać. O potędze Maryi, walce duchowej i czasach ostatecznych (Okładka miękka)

Oferta specjalna -41%
Kup na prezent
„Dzisiaj trzeba wybrać. O potędze Maryi, walce duchowej i czasach ostatecznych” to rozmowa, podczas której Piotr Glas, znany i ceniony rekolekcjonista oraz egzorcysta, odpowiada z często rozbrajającą szczerością na pytania dotyczące swojej posługi duszpasterskiej i jej kluczowych momentów, opowiada o drodze do pełnego zawierzenia swojego życia Jezusowi i Maryi, o blaskach i cieniach kapłaństwa, diagnozuje kryzys wiary i sytuację w Kościele katolickim oraz zdradza, jak to się stało, że z duchowego urzędnika stał się kapłanem z krwi i kości oraz egzorcystą. Książka ta to odważne świadectwo duchowej walki, siły wiary i zawierzenia Bogu.

Ksiądz Piotr Glas na co dzień pełni posługę duszpasterską w Wielkiej Brytanii, lecz regularnie przyjeżdża do Polski, aby wspierać wszystkich wiernych, którzy potrzebują duchowej pomocy. „Dzisiaj trzeba wybrać. O potędze Maryi, walce duchowej i czasach ostatecznych” to rozmowa niezwykle szczera, podczas której poruszane są tematy ważne, trudne oraz osobiste. Ks. Piotr Glas nie unika ciężkich i niewygodnych pytań, a wręcz przeciwnie – odpowiada na nie szczerze, bez ogródek i wyczerpująco. „Dzisiaj trzeba wybrać. O potędze Maryi, walce duchowej i czasach ostatecznych” to również opowieść o jego drodze duchowej i posłudze, na której pojawiały się przeszkody, kryzysy, a nawet mrożące krew w żyłach zwroty akcji.

W książce „Dzisiaj trzeba wybrać. O potędze Maryi, walce duchowej i czasach ostatecznych” ks. Piotr Glas oferuje swoje wnikliwe spostrzeżenia i perspektywę na obecną sytuację wśród wiernych i księży – kryzys wiary nie ogranicza się bowiem do ludzi świeckich, lecz zbiera żniwo również wśród kapłanów. Ksiądz Piotr Glas pokazuje jednak, że duchowa przemiana jest możliwa i że warto rozpocząć duchową walkę – będzie ona trudna i wymagająca, lecz dobro, które wzniesie do naszego życia, jest nie do opisania. Ks. Piotr Glas w „Dzisiaj trzeba wybrać. O potędze Maryi, walce duchowej i czasach ostatecznych” opowiada również o tym, jak został egzorcystą – jego historia jest dowodem na to, że tej drogi się nie wybiera – do tej duchowej walki zostaje się wezwanym przez samego Boga. W swojej publikacji ksiądz Glas otwiera również oczy czytelnika na wojnę, która toczy się każdego dnia, a o której wiedzą nieliczni – wojnie z prawdziwą, realną ciemnością. „Dzisiaj trzeba wybrać. O potędze Maryi, walce duchowej i czasach ostatecznych” to po prostu opowieść o duchowej walce, potędze wiary oraz mocy samego Boga.

Ks. Piotr Glas zdawał sobie sprawę, że książka „Dzisiaj trzeba wybrać. O potędze Maryi, walce duchowej i czasach ostatecznych” dla jednych będzie bardzo wartościowa i pomocna, a dla innych kontrowersyjna i budząca stanowczy sprzeciw. Ostatecznie zdecydował się jednak ją wydać, gdyż za główny cel postawił sobie pomoc ludziom, wskazywanie drogi i dodawanie otuchy. Jest to pasjonująca lektura, od której nie będziesz w stanie się oderwać przez długie godziny.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Dzisiaj trzeba wybrać. O potędze Maryi, walce duchowej i czasach ostatecznych" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.