Dzikie karty. Tom 1 (ebook) (do pobrania)

Dzikie karty. Tom 1 (ebook)

Dzikie karty. Tom 1 (ebook) (do pobrania)

Chcesz kupić ten produkt, bo:

  • przeczytaj alternatywną, intrygującą historię świata osadzoną po II wojnie światowej
  • to niezwykły zbiór opowiadań najlepszych twórców światowej literatury fantastycznej
  • pomysłodawcą serii Dzikich kart jest mistrz George R.R. Martin

Kup na prezent

Redaktorem, pomysłodawcą i autorem kilku opowiadań w ramach serii Dzikie karty jest George R.R. Martin, natomiast cały cykl opowiadań tworzyli z nim najwspanialsi twórcy światowej literatury fantastycznej.

 


W Dzikich kartach można dostrzec styl i wizję różnych autorów: Melindy M. Snodgrass, Waltera Jon Williamsa („Metropolita”, “Miasto w ogniu”), Pata Cadigana („Synners” – „Wgrzesznicy”), Iana Tregillisa („Mechaniczny”), Davida Anthony'ego Durhama („Trylogia Akacja”) czy Rogera Zelazny'ego („Kroniki Amberu”).

 

 Alternatywna historia świata, w której obcy wirus uderzył w Ziemię w następstwie II wojny światowej, obdarzając garść ocalałych nadzwyczajnymi mocami. Niektóre z istot zostały nazwane Asami z powodu nadludzkich zdolności umysłowych i fizycznych, inne z powodu przybierających różne formy deformacji ciał i umysłu Jokerami, nieliczni zwrócili się przeciw ludzkości i opowiedzieli po stronie zła. Dzikie karty to historia ich wszystkich.


„Pyszne ... Interakcje pomiędzy postaciami i nagłe zwroty akcji mają złożoność i klasę typową dla projektów sygnowanych przez George’a R.R. Martina”.

Austin Grossman, autor Inside Straight

Kupując ten produkt otrzymasz:

  • wersję bez zabezpieczeń DRM

  • wersję, która zadziała na Twoim Kindlu

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Dzikie karty. Tom 1 (ebook)" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.