Dziki kot psychopatyczny morderca. Calvin i Hobbes (Okładka miękka)

Dziki kot psychopatyczny morderca. Calvin i Hobbes

Dziki kot psychopatyczny morderca. Calvin i Hobbes (Okładka miękka)

Oferta specjalna -23%
Kup na prezent
Dowcipne historie o siedmiolatku Calvinie oraz jego pluszowym (chociaż bardzo groźnym) tygrysie podbijają świat.

W jedenastym tomie popularnej historii, chłopiec otrzymuje tajemnicze listy, w których pewien nieznajomy wkleja znaki wycięte z kolorowych czasopism. Treść wiadomości jest zaszyfrowana. Calvin i Hobbes są zmuszeni do odkodowania wszystkich zdań, jednak nie jest to proste zadanie. Towarzysze spędzą sporo czasu nad rozwikłaniem zagadki, tym bardziej, że autorem anonimów może być jakiś psychopata.

Hobbes nie jest przyjemniaczkiem. Wyzywa Calvina od "śmierdzących pawianów" i "kapuścianych głów". Tygrys nie może poskromić swoich emocji, bo podobnie jak chłopiec, chce jak najszybciej dowiedzieć się prawdy o nadawcy tajemniczych listów. Razem z Calvinem całkowicie poświęcają się poszukiwaniom rozwiązania, jednak czy uda im się złamać szyfr, odczytać wiadomości i znaleźć sprawcę?

Oprócz trudnej zagadki, życie Calvina snuje się tak, jak zwykle. Chłopiec zmaga się z nieustępliwymi rodzicami, których za nic nie udaje się nakłonić do dziecięcych pomysłów. Poza tym ciągle nie może pojąć, jakimi zasadami kierują się jego koleżanki z klasy. Dlaczego nie mogą one zrozumieć męskiego świata? Kolejnym problemem Calvina jest szkoła. Niestety, nauczyciele ciągle dają mu popalić, a chłopiec uważa, że przesiadywanie w klasie to prawdziwy koszmar.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Dziki kot psychopatyczny morderca. Calvin i Hobbes" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.