Dziewięć dni (Okładka miękka)

Dziewięć dni

Dziewięć dni (Okładka miękka)

Oferta specjalna -16%

Chcesz kupić ten produkt, bo:

  • to jeden z największych bestsellerów ostatnich lat
  • dowiesz się jak skończy się historia porwania
  • lubisz pełne napięcia kryminały
Po opublikowaniu debiutanckiego thrillera psychologicznego „Dziewięć dni“ popularny portal The Media Eye okrzyknął Gilly Macmillan wschodzącą gwiazdą powieści kryminalnej. Chwaliły ją media i znani autorzy, docenili czytelnicy, książka znakomicie się sprzedała. Powieść przetłumaczono na 20 języków. W krajach, gdzie już ją wydano, święci triumfy. We Włoszech znalazła się na pierwszym miejscu list bestsellerowych kryminałów. Czytając „Dziewięć dni“ niełatwo oderwiesz się od lektury, a po jej przeczytaniu jeszcze długo będzie tkwiła w twojej głowie!


Rachel Jenner, samotna matka wychowująca ośmioletniego syna Benedicta Fincha, wybiera się z nim na spacer do lasu pod miastem. Pozwala dziecku pobiec do przodu razem z ulubionym psem, po czym chłopiec nagle znika.
 
 
Poszukiwania nie dają rezultatów i po kilku godzinach jest jasne, że Ben został porwany. 


„Koszmar każdego rodzica ukazany w niezwykły sposób, z dużą wrażliwością. Ta niesamowicie inteligentna powieść trzyma w napięciu!“.
Rosamund Lupton


„Znakomity, porywający, cudownie napisany thriller. Czytałam nocą i nie mogłam przestać przewracać kartek. Miałam ciarki na plecach“.
Liane Moriarty

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Dziewięć dni" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.