Dziewczyński wieczór. Biletomistrzyni (MP3)

Dziewczyński wieczór. Biletomistrzyni
Małe pluszowe kucyki to jedne z ulubionych przez dzieci postaci. Mają piękne kolory, cudowne grzywy i znakomite pomysły na zabawę, które natychmiast wprowadzają w życie. Teraz, dzięki nagraniu, możemy im towarzyszyć.

Audiobook „Dziewczyński wieczór. Biletomistrzyni” to właśnie zbiór takich pomysłów i przygód sympatycznych bohaterów. Na kilkanaście minut mali słuchacze mogą zapomnieć o wszystkim i razem z kucykami przeżywać wspaniałe historie.

Audiobooki to znakomite rozwiązanie, aby maluchy wprowadzić w świat wyobraźni, zająć je w interesujący sposób i umilić im wolny czas. Nagrania można wykorzystać w domu, w podróży, w przedszkolu. Zainteresują dziewczynki i chłopców, a wspaniała interpretacja Olgi Borys sprawi, że maluchy niejednokrotnie będą chciały wracać do krainy kucyków i słuchać o tych wesołych stworzonkach w wolne przedpołudnia i tuż przed snem.

Dostępne są również inne nagrania w interpretacji Olgi Borys, między innymi: „Jej wysokość Zosia”, „Barbie i podwodna tajemnica”, „Kraina lodu” oraz „Sekret magicznych skrzydeł”.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Dziewczyński wieczór. Biletomistrzyni" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.