Dziewczynka z zapałkami (MP3)

Dziewczynka z zapałkami
Bajka w interpretacji Wiktora Zborowskiego

Mimo że wszystkie baśnie stworzone przez duńskiego mistrza, Hansa Christiana Andersena mają w sobie poruszające elementy i wątki, to „Dziewczynka z zapałkami” bezsprzecznie jest najbardziej wzruszającą opowieścią w jego dorobku. Od lat zachwyca dzieci i dorosłych. To historia, która uwrażliwia i skłania do refleksji. Aby wyrobić takie nawyki w naszych dzieciach, warto zapoznawać je z takimi jak ta historiami.

Posłuchajcie tej wspaniałej opowieści z najmłodszymi, porozmawiajcie o historii ubogiej dziewczynki, która zamarzła na ulicy, sprzedając zapałki. To okazja, aby podjąć ważne i poważne tematy. Choć opowieść kończy się wyjątkowo drastycznie, to najrozsądniejsze rozwiązanie, aby wprowadzić dzieci w pewne trudne kwestie.

Nagranie znalazło się oczywiście w Wielkiej Kolekcji Bajek – serii, w której zebrano najbardziej znane i lubiane przez czytelników i słuchaczy opowieści Andersena.

W kolekcji ukazały się również inne piękne baśni, między innymi „Brzydkie kaczątko”, „Calineczka”, „Księżniczka na ziarnku grochu” oraz „Nowe szaty cesarza”.Wszystkie nagrania zostały zinterpretowane przez znakomitego aktora i lektora – Wiktora Zborowskiego.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Dziewczynka z zapałkami" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.