Dziewczyna z sąsiedztwa

Dziewczyna z sąsiedztwa

Dziewczyna z sąsiedztwa

Oferta specjalna -10%

Chcesz kupić ten produkt, bo:

  • książka powstała na kanwie autentycznej, "najstraszniejszej zbrodni jaką kiedykolwiek popełniono w stanie Indiana"
  • masz mocne nerwy i chcesz poznać ich granice
  • to książka-legenda - szokuje, smuci, przeraża, stawia człowieczeństwo pod znakiem zapytania

Kup na prezent

Książka powstała na kanwie prawdziwych wydarzeń - okrutnego mordu na Sylvii Likens, która była wielokrotnie torturowana na nieludzką skalę, w iście zwierzęcy i bestialski sposób przez niewielką społeczność w dzielnicy Indianapolis. Prokurator prowadzący sprawę określił ją jako "najbardziej straszliwą zbrodnię, jaką kiedykolwiek popełniono w stanie Indiana". 

 

Horror dla ludzi o mocnych, stalowych nerwach. Obok tej książki nie można przejść obojętnie. Dziewczyna z sąsiedztwa wstrząsa czytelnikiem do granic wytrzymałości i pozostawia w emocjonalnym szoku jeszcze przez długi czas po zamknięciu ostatniej strony.

 

Dziewczyna z sąsiedztwa to jedna z najsłynniejszych powieści grozy ostatnich lat, uznawana za jedną z najbardziej wstrząsających książek w historii literatury. To legendarna już opowieść o szaleństwie rodzącym się w ludzkim umyśle i o tym, jak to szaleństwo zaraża wszystkich wokół, jak infekuje niewinne umysły i prowadzi do eskalacji cierpienia, bólu i nienawiści.

 

Wstęp do książki napisał sam Stephen King, co będzie wielką gratką dla jego licznych fanów!

 

Przedmieścia. Ciemne ulice, przystrzyżone trawniki i przytulne domy. Miła, spokojna okolica. Jednak nie dla nastoletniej Meg i jej kalekiej siostry Susan. W domu Chandlerów, przy ślepej uliczce, w ciemniej, zawilgoconej piwnicy, Meg i Susan zdane są na łaskę kapryśnej i cierpiącej na ataki szału ciotki Ruth, którą szybko ogarnia szaleństwo. Szaleństwo, którym zaraża swoich trzech synów oraz całą okolicę. Jedynie jeden zatroskany chłopiec spróbuje oprzeć się złu zarażającemu niewinne umysły. Musi podjąć bardzo dorosłą decyzję i wybrać między miłością
i współczuciem, a pożądaniem i złem... Którą drogę wybierze?

 

„Absolutnie szokująca... Nie jest jedynie obietnicą przerażenia, ale naprawdę w nie wprawia!” – Stephen King, król horroru

Ta powieść to horror, ale Jack Ketchum nie straszy nas wymyślnymi demonami. Jego potwory spotykamy codziennie w lustrze. To bowiem horror o najbardziej przerażających potworach, jakie chodzą po Ziemi – ludziach. Jest wstrząsająca, okrutna i długo nie pozwala zasnąć. Ani przejrzeć się w lustrze.

Robert Ziębiński, Newsweek Polska

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Dziewczyna z sąsiedztwa" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.