Trylogia Ognia i Cierni. Tom 1. Dziewczyna ognia i cierni (Okładka miękka)

Trylogia Ognia i Cierni. Tom 1. Dziewczyna ognia i cierni

Trylogia Ognia i Cierni. Tom 1. Dziewczyna ognia i cierni (Okładka miękka)

Oferta specjalna -8%

Chcesz kupić ten produkt, bo:

  • wolisz, kiedy historii nie ogranicza otaczająca nas rzeczywistość
  • z każdą kolejną stroną będziesz coraz bardziej zanużony w fantastycznym świecie powieści
  • uwielbiasz zapach magii o poranku

Elisa, biegle znająca święte księgi, zostaje wybrana przez Boga, by nosić Boski Kamień i spełnić wyznaczoną tajemniczą misję. W dniu swoich szesnastych urodzin poślubia króla Alejandra. Małżeństwo to ma przypieczętować sojusz dwóch państw przeciwko wspólnemu wrogowi – Inviernym, których potęga opiera się na czarnoksięskiej mocy animagów.

W drodze do Yoja d’Arena, Elisa ratuje życie Alejandra, jednak gdy docierają dwór w Brisadulce, nie zostaje oficjalnie ogłoszona królową. Dziewczyna staje się obiektem intryg Arinii, królewskiej kochanki. Wkrótce porwana przez jej dwórkę, po ciężkiej przeprawie przez pustynię, dociera do wioski zbuntowanej przeciwko hrabiemu Trevinio, który zawarł pakt z Inviernymi. Jej Boski Kamień ma zostać wykorzystany do walki z nimi.

Próba rozpoznania sił wroga kończy się uwięzieniem Elisy w ich obozie, z którego udaje jej się jednak uciec. Po powrocie do wioski organizuje oddział partyzancki, nękający nieprzyjacielską armię. Rozpoczyna się okres długiej i trudnej walki, w której wyjaśni się zagadka mocy amuletów i tajemnica boskiej misji Elisy.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Trylogia Ognia i Cierni. Tom 1. Dziewczyna ognia i cierni" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.