Dziennik diety. Szczuplej dzień po dniu! (Okładka miękka)

Dziennik diety. Szczuplej dzień po dniu!

Dziennik diety. Szczuplej dzień po dniu! (Okładka miękka)

Oferta specjalna -19%

Chcesz kupić ten produkt, bo:

  • chcesz zrzucić parę kilogramów
  • nauczysz się jak lepiej o siebie zadbać
  • dzięki tej książce wyrobisz sobie właściwe nawyki żywieniowe

Kup na prezent

Zamówienie przedpremierowe. Premiera książki zaplanowana jest na 20.04.2015.
Lustereczko, powiedz przecie, kto od dzisiaj jest na diecie?

Czy lubisz patrzeć na siebie w lustrze? Masz szczupłą twarz, smukłą figurę i zdrową cerę? A może jednak warto by schudnąć? Jeżeli zainteresował Cię tytuł tej książki, na pewno nieobca jest Ci frustracja towarzysząca spojrzeniu na swoje odbicie. Z pewnością stosowałaś różne diety cud i masz za sobą wiele prób zgubienia dodatkowych kilogramów. No właśnie — prób! A może by tak podejść do sprawy racjonalnie i z szerszej perspektywy? I w końcu zrozumieć, co sprawia, że znów nie możesz wcisnąć się w ulubione dżinsy?

Od poniedziałku się odchudzam!

Zacznę od poniedziałku… po świętach, od nowego roku! Brzmi znajomo? Mijają poniedziałki i święta, a Ty kolejny raz stajesz przed lustrem i obiecujesz: „Biorę się za siebie!”. I co? Znów brak efektów! Niestety, bez odpowiedniej motywacji nawet sądowy zakaz zbliżania się do jedzenia nie jest w stanie uchronić Cię od popełniania kalorycznych grzeszków w trakcie diety. Czas spojrzeć nie tylko w lustro, ale i prawdzie w oczy!

Załóż dziennik diety!

Badania dowiodły, że osoby notujące przebieg odchudzania osiągają fantastyczne, trwałe wyniki! Dlaczego? Taki dziennik pozwala im poznać własne zachowania żywieniowe, szkodliwe przyzwyczajenia i słabości. Mogą też opisać w nim swoje sukcesy. Zacznij już dziś prowadzić własny dziennik — i odkryj cenne wskazówki, dzięki którym w pełni wykorzystasz potencjał tej niezwykłej książki!

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Dziennik diety. Szczuplej dzień po dniu!" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.