Dzieci pana Majstra (MP3)

Dzieci pana Majstra
Wyjątkowy poradnik dobrego wychowania i grzecznego zachowania. „Dzieci pana Majstra” w wersji audio to nagranie na podstawie pięknej i mądrej książeczki autorstwa Zofii Rogoszówny.

Posłuchajcie o niezwykłej rodzinie: majstrze Tygodniu, jego żonie Niedzieli i szóstce fantastycznych dzieciaków, których imion możecie się łatwo domyślić.

Bardzo wesoła opowieść o psotach i przygodach to jednocześnie zbiorek nienachalnych rad dla dzieci i rodziców. Starsi zapewnią swoim pociechom znakomitą rozrywkę, a młodsi posłuchają wspaniałych historii, a przy okazji dowiedzą się, co przystoi grzecznym dzieciom, a co absolutnie nie uchodzi. Interesująca treść, pomysłowi bohaterowie i atrakcyjna forma audiobooka to pomysł na edukację przez zabawę.

Nagranie „Dzieci pana Majstra” na prawie dwie godziny zabierze słuchaczy do świata przygód – wesołych i niebezpiecznych, trzymających w napięciu i absolutnie niezwykłych. Takich, które zawsze dobrze się kończą. A wierszowana e utwory to najwspanialsza forma opowieści dla najmłodszych.

Tagi: Dzieci pana Majstra1, Zofia Rogoszówna2

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Dzieci pana Majstra" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.