Dwór mgieł i furii (audiobook) (MP3)

Dwór mgieł i furii (audiobook)

Dwór mgieł i furii (audiobook) (MP3)

Oferta specjalna -17%

Chcesz kupić ten produkt, bo:

  • posłuchasz drugi tom baśniowej trylogii Dwór Cierni i róż
  • Sarah J. Mass jest autorką bestsellerowej serii Szklany Tron
  • podoba Ci się połączenie mroku i zmysłowości
Kup na prezent
  • FRAUNHOFER

Między światłem a ciemnością rozgrywa się walka, w której stawką są losy całego świata. A w magicznym świecie Fae przyjaciele potrafią być bardziej niebezpieczni niż wrogowie…Po tym, jak Feyra ocaliła Prythian, mogłoby się wydawać, że baśń dobiega końca. Dziewczyna, bezpieczna i otoczona luksusem, przygotowuje się do poślubienia ukochanego Tamlina. W Przed nią długie i szczęśliwe życie… Tylko że Feyra nigdy nie chciała być księżniczką z bajki. W snach wciąż powracają do niej wymyślne tortury Amaranthy i zbrodnia, którą popełniła, by się od nich uwolnić.W jej nowym nieśmiertelnym ciele drzemią moce, których dziewczyna nie umie opanować.

 

W dodatku o spłatę swojego długu upomina się największy wróg Tamlina – Rhysand, Książę Dworu Nocy. Władca ciemności chce ją wykorzystać do swoich celów. Chyba że to nie Rhysand jest tym, kogo Feyra powinna się obawiać... Na Dworze Wiosny również bowiem nie jest bezpiecznie, a sam Tamlin ma przed ukochaną coraz więcej tajemnic. Czy rzeczywiście tylko po to, by ją chronić? Nadciąga widmo wojny tak groźnej jak żadna dotąd, a Feyra musi zdecydować, komu może ufać.

 Nowa, jeszcze mroczniejsza i bardziej zmysłowa odsłona bestsellerowej serii „Dwór cierni i róż”! Nie zaśniesz, nim nie odkryjesz wszystkich sekretów!

 Idealna lektura dla fanów George. R.R. Martina, baśni „Piękna i Bestia” oraz legend o czarodziejskich istotach.
 

Sarah J. Maas (ur. 1986) – amerykańska pisarka fantasy. Jest autorką sprzedanej do 23 krajów serii Szklany tron: Szklany tron, Korona w mroku, Dziedzictwo ognia, Królowa cieni, prequelowego wobec niej cyklu Zabójczyni: Zabójczyni i władca piratów, Zabójczyni i Czerwona Pustynia, Zabójczyni i podziemny świat, Zabójczyni i imperium Adarlanu oraz Zabójczyni. Szklany tron. Opowieści i Szklany tron. Książka do kolorowania. Dwór mgieł i furii to drugi tom inspirowanej baśnią o Pięknej i Bestii trylogii Dwór cierni i róż (tom pierwszy pod tym samym tytułem ukazał się w Uroborosie w 2016). '

 

Każda z serii Maas trafiła na listy bestsellerów „New York Timesa” i „USA Today”. Wkrótce nakładem Uroborosa ukaże się piąty tom Szklanego tronu: Imperium burz.OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Dwór mgieł i furii (audiobook)" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.