Dwóch Tomaszów (MP3)

Dwóch Tomaszów
Czy pamiętacie Tomasza, niedowiarka z Biblii? Oto opowieść o współczesnym Tomaszu, nawet niejednym. To historia o wierze i o tym, co zrobić, gdy zdarza się prawdziwy cud.

Przekazujemy słuchaczom kolejny audiobook ze znakomitej serii historii opowiadanych przez Tadeusza Rucińskiego. Opowiadania nawiązują do Ewangelii, ale traktują o obecnych czasach.

Kierowane są szczególnie do dzieci, ale poruszane tematy są uniwersalne. Tłumaczą ważne i poważne sprawy, które czasami dorośli muszą przedyskutować ze swoimi pociechami. Wspaniałym wstępem do takiej rozmowy może być właśnie takie nagranie.

„Dwóch Tomaszów” to kolejna ponadczasowa historia w tej serii. Pogodna, ciepła opowieść uczy dzieci empatii i zwraca uwagę najmłodszych słuchaczy, jak ważne jest, by mimo upływających lat umieć uważnie obserwować świat wokół nas i wciąż móc się nim dziwić.

Małe i wielkie cuda zdarzają się na co dzień, trzeba tylko umieć je dostrzec.

Zachęcamy do wysłuchania tego i innych nagrań na podstawie opowiadań autora. Wszystkie ukazały się w znakomitej interpretacji samego Tadeusza Rucińskiego i Agnieszki Żuber.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Dwóch Tomaszów" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.