Duch starej kamienicy (MP3)

Duch starej kamienicy
Duch, który nie potrafi straszyć? Cóż, Maciek tego nie umie, choć ma znakomite warunki – rezyduje w starej kamienicy. Zamiast tego jednak bardzo się stara i… pomaga mieszkańcom kamienicy jak tylko sam potrafi.

To sympatyczna, mądra i ciepła opowieść o duchu, który przyjaźnił się z ludźmi. Teraz historia autorstwa znakomitej, uznanej w kraju i za jego granicami autorki książek dla dzieci i młodzieży, dostępna jest także w wersji audio. Duch Maciek, syn Oktawiusza i Porcji to niezwykle sympatyczna postać, którą dzieci nie tylko polubią. Dzięki niemu oswoją ewentualne strachy i uwierzą, że nie wszystko jest takie przerażające, jak się czasami wydaje.

Audiobook „Duch starej kamienicy”w interpretacji Ireny S. Tyl to znakomita rozrywka dla dzieci i dorosłych. Historyjki ducha Maćka to zbiór niezwykłych przygód i oryginalnego humoru, która wciągnie słuchaczy na kilka godzin. Czy spokojne życie w jednym domu z duchem jest możliwe? Maciek bardzo się stara, ale co powiedzą na ten temat mieszkańcy?

Zachęcamy także do sięgnięcia po inne książki Anny Onichimowskiej w wersji audio, szczególnie pozycji „Maciek i łowcy duchów”, w której ponownie spotkamy naszego bohatera

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Duch starej kamienicy" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.