Duch pogrzebanego (MP3)

Duch pogrzebanego
Bajka dla dzieci

Kolejna baśniowa opowieść przygotowana przez rzeszowski oddział Polskiego Radia na podstawie mało znanych, ale niezwykle pasjonujących opowieści.

Tym razem w wersji audio, znakomicie przeczytana przez Jolantę Nord ukazuje się historia autorstwa Kazimierza Władysława Wójcickiego.

„Duch pogrzebanego” to niezwykła baśń, w której jest wszystko to, co mali i starsi słuchacze cenią najbardziej w takich opowieściach: król, księżniczka, tajemnica i zadanie, którego podejmuje się wielu, ale tylko nieliczni podołają i zdobędą nagrodę.

Posłuchajcie tej historii, przenieście się na kilkanaście minut do świata fantazji, aby wraz z bohaterami przezywać cudowne przygody, bać się i cieszyć ze zwycięstwa, bo jak to w bajkach, również w „Duchu pogrzebanego” wszystko skończy się dobrze. Ale zanim ta historia dobrnie do szczęśliwego końca, wydarzy się wiele i nie powinniście uronić ani chwili.

Miłośnikom oryginalnych baśni i bajek polecamy również inne opowieści autora w wersji audio, między innymi „Borutę” i „Oczy uroczne”.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Duch pogrzebanego" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.