Dryblując przez granicę. Polsko-ukraińskie Euro 2012 (Okładka miękka)

Dryblując przez granicę. Polsko-ukraińskie Euro 2012

Dryblując przez granicę. Polsko-ukraińskie Euro 2012 (Okładka miękka)

Oferta specjalna -23%

Chcesz kupić ten produkt, bo:

  • na nowo poczujesz emocje związane z Euro 2012
  • chcesz wiedzieć więcej o organizacji wielkich sportowych imprez
  • to nie tylko opowieść o sporcie, ale także o ludziach, emocjach i polityce
Kup na prezent
Polsko-ukraińska antologia esejów pod redakcją Moniki Sznajderman i Serhija Żadana. Euro 2012 to duże Wydarzenie - nie tylko dla fanów piłki nożnej. Mistrzostwa Europy w Polsce i na Ukrainie na ponad trzy tygodnie odmienią życie wszystkich mieszkańców miast, w których odbędą się mecze, także tych, którzy w panicznym pośpiechu wyjadą, by zrobić miejsce tłumom kibiców.

Euro 2012 to także ogromne Wyzwanie - dla rządu i gospodarzy miast, dla organizacji pozarządowych, dla mieszkańców i gości. Euro 2012 - to jednak przede wszystkim zbiorowe Szaleństwo, któremu nie oparło się ośmiu znakomitych autorów z Polski i Ukrainy. Jednak zamiast walczyć o bilety na mecze, pisarze rozglądają się wokół i zainspirowani futbolowym fenomenem opisują tę bezkrwawą wojnę, która jest czymś więcej niż tylko rozrywką, czymś więcej niż sportem i ogromnym biznesem.

Oto osiem opowieści o ośmiu miastach, w których przez kilka tygodni po dziesięciu mężczyzn z dwóch drużyn przez 90 minut będzie kopać piłkę w kierunku bramki drużyny przeciwnej, strzeżonej przez jedenastego zawodnika. Oto opowieść o roku prawdziwego przełomu dla Polski i Ukrainy, o wydarzeniu, które rozpala emocje milionów ludzi na całym świecie.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Dryblując przez granicę. Polsko-ukraińskie Euro 2012" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.