Drugie narodziny mordercy (Okładka miękka)

Drugie narodziny mordercy

Drugie narodziny mordercy (Okładka miękka)

Kup na prezent
Thriller psychologiczny z wartką akcją to najlepsze określenie dla nowej książki A. J. Kazinskiego, który zdobył światową sławę bestsellerem "Ostatni dobry człowiek". Jego kolejny tytuł trzyma poziom poprzedniej, a według wielu krytyków jest nawet lepsza. Oto wybitny policyjny negocjator Niels Bentzon, w głębi wrażliwy humanista, musi stać się psychopatycznym mordercą... przynajmniej na jakiś czas. Bentzon chce zostać osadzony jako pacjent w Twierdzy, czyli najlepiej strzeżonym więziennym zakładzie psychiatrycznym dla najgroźniejszych przestępców.

To właśnie tam zostało popełnione szokujące morderstwo. Ktoś otruł ordynatora cykutą - zupełnie tak, jak przed wieloma wiekami otruto Sokratesa. Ze względu na to, że Niels miał dług wdzięczności wobec lekarza, decyduje się na znalezienie sprawcy. Zaczyna udawać szaleńca, żeby wytropić mordercę, niestety, jego plan zaczyna się sypać, gdy inni więźniowie przestają mu ufać. Nielsa nieoczekiwanie postanowiła wesprzeć żona - Hannah Lund, piekielnie inteligentna astrofizyczka. Kobieta znajduje się co prawda w Ameryce Południowej, ale może właśnie tam uda jej się odnaleźć klucz do zagadki.

Za swojsko brzmiącym pseudonimem A. J. Kazinski ukrywa się dwójka duńskich pisarzy: Jacob Weinreich i Anders Ronnow Klarlund. Ich powieść "Ostatni dobry człowiek" wydano w 20 krajach, a książka wspięła się na szczyty list bestsellerów.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Drugie narodziny mordercy" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.