Drugi raz dookoła świata. Solo na bis (MP3)

Drugi raz dookoła świata. Solo na bis
Fascynująca opowieść o podróży dookoła świata

Kapitan Krzysztof Baranowski opowiada o przygotowaniach i przebiegu drugiego samotnego rejsu dookoła świata. Słynący z umiejętności opowiadania o morskich wyprawach w sposób niezwykle interesujących, autor wielu książek i publikacji na ten temat, tym razem postanowił podzielić się z czytelnikami i słuchaczami wrażeniami, przeczuciami i relacją z samej wyprawy, której podjął się po raz kolejny. Być może to warsztat dziennikarski i doświadczenie w popularyzowaniu przez autora nauki na łamach prasy sprawiają, że do odbiorcy trafia opowiedziana pięknym językiem, porywająca historia, która pobudza wyobraźnię i chęć wybrania się do tych najdalszych krain.

Baranowski nie tylko opisuje podróż, ale zwraca również uwagę na to, czym same przygotowania i pobyt na morzu różnią się od jego pierwszej samotnej wyprawy dookoła świata.

Emocje niby znane, ale odkryte na nowo, niepokój, strach i ogromna ekscytacja – towarzyszyły kapitanowi, ale dzięki jego barwnej relacji z pewnością udzielą się również słuchaczom.

Książkę „Drugi raz dookoła świata. Solo na bis” w wersji audio czyta Henryk Pijanowski.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Drugi raz dookoła świata. Solo na bis" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.