Druga księga dżungli (MP3)

Druga księga dżungli
Niedźwiedź Baloo, pantera Bagheera i wąż Kaa. To przyjaciele Mowgliego z dżungli, z „Księgi dżungli” - słyszeli o nich miłośnicy wspaniałej opowieści Rudyarda Kiplinga.

Tym razem do słuchaczy trafia kolejna odsłona jednej z najpopularniej przygodowych opowieści dla dzieci i młodzieży, po którą równie chętnie sięgają dorośli odbiorcy, ponieważ to niezrównana, pełna filozoficznego zacięcia opowieść o chłopcu wychowanym w dziczy przez zwierzęta.

Właśnie z powodu popularności i pozytywnego odbioru czytelników autor postanowił stworzyć „Drugą księgę dżungli” - kolejny zbiór opowieści o Mowglim i jego przyjaciołach z dżungli.

Prezentowany audiobook został nagrodzony po tym, jak uznano go najlepszą książką audio w kategorii literatury dziecięcej i młodzieżowej.

Wspaniały tekst Rudyarda Kiplinga został uzupełniony o piosenki i tło muzyczne. Takie nagranie pobudza wyobraźnię i sprawia, że także najmłodsi słuchacze mogą doskonale wczuć się w atmosferą wydarzeń.

„Druga księga dżungli” w wersji audio ukazała się w znakomitej interpretacji Adama Hutyry, którego pomysłowe i przejmujące wykonanie również nie pozostało bez wpływu na nagrodę.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Druga księga dżungli" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.