Droga zimnego serca (Okładka miękka)

Droga zimnego serca

Droga zimnego serca (Okładka miękka)

Nareszcie, po wielu latach oczekiwań, fani Glena Cooka będą mogli poznać finał serii „Imperium Grozy”!

W samym sercu Imperium Grozy król Bragi Ragnarson jest okrytym hańbą więźniem cesarzowej Mgły i lorda Shih-kaiego, w odległym Kavelinie zaś królowa z resztkami popleczników usiłuje zapewnić tron swemu synowi. Tymczasem w Hammad Al Nakirze Adept leczy się z opiumowego nałogu, a jego córka stara się sprawować rządy w pustynnym królestwie. Przede wszystkim jednak nie próżnuje złośliwy Stary Wścibinos, który nie zaprzestaje swych nikczemnych knowań. Na wysokich szczytach Smoczych Zębisk, w prastarym zamku Fangdred, czarownik Varthlokkur przygląda się wszystkiemu za pomocą swej magicznej sztuki, obserwując mechanizmy rządzące zarówno jednostkami, jak i królestwami, i czeka…

Gdyż czas wybuchu królewskiego gniewu jest bliski, a do zemsty wiedzie droga zimnego serca.

W ciągu dwudziestu pięciu lat Cook umocnił swą pozycję jako wybitny pisarz fantasy (…). Jego powieści są niesamowicie realistyczne, złożone i autentyczne. Atmosfera, jaka je cechuje, oraz postacie z krwi i kości sprawiają, że jego twórczość spod znaku fantasy przemawia do nas bardziej i wydaje się nam realniejsza niż niejedna fabuła umiejscowiona tu i teraz.
Jeff VanderMeer, autor „Fincha” i „Miasta szaleńców i świętych”

Każdy wielbiciel fantasy powinien sięgnąć po cykl „Imperium Grozy”. Dla mnie jest to najlepsza saga fantasy ze wszystkich, jakie czytałem.
Krzysztof „krzyslewy” Lewandowski, gexe.pl

Cook tworzy bogaty świat pełen różnorodnych ras, kultur i religii. Łączy mityczność i egzotykę z realizmem, jego postacie z krwi i kości wciągają czytelnika w swoje sojusze, namiętności i zdrady.
„Publishers Weekly”

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Droga zimnego serca" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.